Fórum k článku: Fornetti se mění v Minit 11

Andrea Jiná 24.08.2015 *.ip-89-102-20-5.net.upcbroadband.cz

10
Zajímavé, docela ráda bych se dověděla více. Bude nějaký rozhovor?

Vojta Tomáš 19.09.2015 *.nat-62.humlnet.cz

1

Dokud se nezmění i ceny tak se nic moc neděje. Fornetti obchod jsem otevřel v Ostravě a držel jsem bez to bez zisku 3 měsíce. Krásně jsem jim naletěl na jejich odhad tržeb, které ve finále byly o více než polovinu nižší. Tudíž tady moje varování!!- Forneti jsou nesmysl jelikož marže jsou minimální( Prodej 169kč kg, nákup cca 70 až 86 kč kg (bez 15% dph) a z toho si jěště odečtěte výpek 17% váhy . takže než uděláte 1000 korun tak se z toho pose...e.

Fornetti xxl stojí v supermarketech cca 10,9kč, ale vy je nakoupíte za cca 8,50 bez (15%dph) a máte je prodávat za 16 Kč. Byl to hodně nepříjemný pocit když vám zákazníci říkají proč prodáváte nečo za 16kč a vedle v tescu to prodávájí za 10,9 kč. Všem radím otevřete si radši kebab na kterém jsou marže ve 100% a dá se normálně vydělávát a né tento Maďarský nesmysl ze Slovenska a nebo zkusit spolupracovat s nějakou pekárnou, nevím jak to mají s maržemi. Nevěřit těm 80% marži atd co uvádějí Fornetti na jejich stránkách.

V.Tomáš

Petr Safranek 26.04.2016 *.17.214.broadband18.iol.cz

1

Zdravím,no někde je asi problém.Co myslíte?Petr

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.