Fórum k článku: Imaginarium v Česku 11

Michaela Roessler 04.01.2017 *.151.249.111.248

1
V Imagiraiu jsme zakoupili tri tydny pred Vanoci detskou kuchynku pro nasi dcerku. Nami pozadovana barva vsak nebyla skladem a tak jsme cekali na dodani. Kdyz kuchynka dorazila na prodejnu, bohuzel nas nenapadlo otevrit krabici a zkontrolovat barvu. Ze nam byla dodana jina kuchynka, nez tu, na kterou jsme tydny cekali jsme se dozvedeli az ve Stedry den, kdy jsme ji rozbalili. Kuchynka byla ve dvou krabicich, jedna byla od kuchynky, na ktere byl i stitek s popisem, na kterem bylo mimochodem uveden typ kuchynky. Druha krabice byla prepravni, kterou se personal Imaginaria neobtezoval odstranit. Kdyby tak ucinil, bylo by hned na prvni pohled patrne, ze kuchynka, ktera dorazila na prodejnu ma zcela odlisnou barvu, nez jakou jsme si objednali. Kdyz jsme sli kuchynku reklamovat, tak nam bylo receno, ze nejsme prvni, kdo vraci kuchynku se spatnou barvou. Dnes, deset dnu po Vanocich, kdy stale cekame na hlavni darek pro nasi dceru, nam bylo receno, ze kuchynka jiz v pozadovane barve neni dostupna. Tomu se da jen tezko verit, kdyz se Imaginarium chlubi stovkami obchodu ve vice jak 33 zemich! TENTO OBCHOD BOHUZEL NEMOHU DOPORUCIT.

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.