Fórum: Do franchisingu se pustí i pivní lázně 72

Michal 09.02.2010 *.104.111.broadband7.iol.cz

1
Upozońění.Společnost IEG Fire Safety, a.s která tyto lázně vlastní a provozuje  jsou podvodníci a čelí trestnímu stíhání za podvod.

MiKee 23.02.2010 *.ip-85-160-59-38.eurotel.cz

1

Toto jsou pravé Pivní lázně (R) od Chodovaru v Chodové Plané v západních Čechách. Je to originální česká lázeňská terapie, která je přímo v Čechách vyvinutá balneologickými odborníky a má prokazatelné pozitivní zdravotní účinky. Není to jen "atrakce". A společnost IEG Fire Safety, a.s, kterou zmiňujete, provozuje jiné lázně, které jsou spíš tou "atrakcí"...

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.