Fórum k článku: Kde je mezera na trhu? 3

Jméno (pseudonym) 28.02.2012 *.bband-dyn97.178-41-127.t-com.sk

Komentář

Richenza 12.04.2012 *.178.77.232.197

Pokud je tento systém na cestě  zlepšit podmínky k podnikání v České rebublice, tak jim jen  tleskám. jen vezměte v potaz, že malé firmy mají malé tj. nízké finanční možnosti do franchizingu vstoupit. I když se v podnikání snaží vyplnit poptávku svou komerční nabídkou pro seniory. Český důchodce se dnes na komerční služby obrací velmi, velmi zřídka. Neufinancuje stálou službu, proto se raději obrací na Charitu a Domácí zdravotní péči, kde je dotovaná. Máme s tímto zkušenosti od r. 1999. A vláda  nyní zmrazí na 3 roky důchody.Ať děláme co děláme, jsme zase u financí.12.4.2012

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.