Fórum k článku: Krize vyhnala McDonald´s z Islandu 21

Lu 17.06.2012 *.ip-89-103-71-121.net.upcbroadband.cz

Veškeré zboží v islandských McDonaldech totiž pochází z Německa-jak uvádí článek.Takže souhlasím s vyhnání celého řetězce a nebo pomínku,že budou brát maso z Islandských zdrojů. A toto je potřeba udělat i v Česku. Němci,kterým po válce zase otrnulo se roztahují v Evropě jako za Adolfa. A bohužel některé další státy se na tom přiživují. Německo je potřeba izolovat a ne mu za pár kaček prodávat vlastní zemi.

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.