Fórum: Jak se orientovat na trhu ovocných šťáv? - gastronomie 21

Bob 11.02.2013 *.telcel.cust.sloane.cz

9

Zajímalo by mě, co by měl splňovat člověk, který chce podnikat v oblasti ovocných džusů. Čtu, že je to úspěšné, ale jsem pořád skeptický ohledně toho, jestli to může skutečně dlouhodobě vydržet

Franchising.cz 12.02.2013 *.www.profitsystem.cz

51

Dobrý den,

pokud byste měl zájem, zkuste projít náš katalog našich klientů, kde je napsáno, co je potřeba k otevření jednotlivých juice barů. Pak nás můžete kontaktovat a my Vám poradíme. :)

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.