Evropa Realitní Kancelář

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

EVROPA realitní kancelář, jedna z nejúspěšnějších sítí realitních kanceláří v České republice, působí na českém realitním trhu od roku 1998. Společnost již od svého založení byla zaměřena na kvalitu nikoliv na kvantitu, a proto vždy prosazuje osobní přístup všech pracovníků realitní kanceláře. Kvalitní a rychlý servis pro klienta je samozřejmostí. Realitní kancelář EVROPA zachytila významný rozvoj realitního trhu, proto postupně začala budovat síť svých poboček i mimo hlavní město Prahu. Pro rychlejší rozvoj sítě zvolila systém regionálních kanceláří na principu franchisingu.

Součástí sítě se tak mohou stát jak podnikatelé, manažeři bez zkušeností s realitním obchodem, tak již zavedené, ale také začínající realitní kanceláře či makléři.

PROČ EVROPA REALITNÍ KANCELÁŘ?

 • Koncept EVROPA realitní kancelář je postavený na konkurenceschopnosti velké, stabilní a úspěšné firmy.
 • Zásadním způsobem podporuje snížení nákladů díky síti a efektivitě pracovních postupů.
 • Součástí našeho úspěšného pracovního konceptu je také kvalitní systém školení s osobním rozvojem pro makléře i majitele kanceláří, finanční, business i marketingový plán pro zhodnocování investovaných prostředků s jistotou.
 • Máme vlastní vzdělávací akademii BAE (business academy Evropa),  která v plné míře a rozsahu reflektuje požadavky legislativní i obchodní.
 • Jsme autorizovanou osobou s oprávněním přiděleným MMR  k certifikaci (autorizovaná zkouška) makléřů v souladu s požadavky nového zákona o realitním zprostředkování.
 • EVROPA realitní kancelář je členem Asociace realitních kanceláří a České asociace franchisingu.
 • Našim franchisantům zaručujeme exkluzivitu lokality pro jejich pobočku, ale zároveň neomezujeme jejich obchodní aktivity v rámci ČR
 • Ryze česká společnost s 22 letou tradicí a zkušenostmi
 • Celorepubliková i regionální marketingová podpora
 • Poskytneme vám grafický a firemní manuál, který vám pomůže v začátcích vašeho podnikání
 • Podpora centrály společnosti po celou dobu spolupráce
 • EVROPA realitní kancelář – dobře čitelná značka, pozitivně vnímaná klienty,

Vlastní provozovny

Centrála - Praha 1, Václavské náměstí 806/62, 110 00 (oddělení podpory poboček, marketingové oddělení, vzdělávací akademie, developerské oddělení, oddělení výkupů a exekucí, relokační servis Expats)

Franšízové provozovny

Naše pobočky jsou vlastněny výhradně franchisanty. Naší strategií a plánem je mít obsazeny všechny významné lokality v ČR.

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Náš servis je kompletní, zařídíme opravdu vše. Vybereme vhodné místo, pomůžeme zařídit kancelář, zajistíme smlouvy, vybereme kvalitní zaměstnance či spolupracovníky a zaškolíme je i Vás.

 • Lokální exkluzivita
 • Úspora nákladů a exkluzivní partneři (auta, mobilní a datové tarify, kancelářský nábytek, tisková řešení …)
 • Vstupní školení
 • Autorizovaná zkouška
 • Marketingová podpora – firemní manuál, grafický i inzertní manuál, propagační materiály, celostátní a regionální reklama
 • Vlastní webové stránky
 • Propracovaný realitní software, intranet
 • Verifikované kontakty na prodávající
 • Komplexní poradenský servis
 • Právní zázemí
 • Finanční poradenství (hypotéky, pojištění)

Potřebná počáteční investice

Cena za licenci se pohybuje v závislosti na lokalitě, velikosti města, obchodního potenciálu lokality, zkušeností zájemce a je vždy předmětem individuální obchodní nabídky.

Chcete znát výši investice ve vašem městě? Volejte na +420 608 633 363, ředitel akvizice Bc. Miroslav Kovařčík, miroslav.kovarcik@rkevropa.cz


Základní požadavky

 • Ideální majitel pobočky  EVROPA realitní kancelář je osobnost, která hledá nezávislost a uspokojení z vlastního podnikání
 • Jeho motivací  je nejen pravidelně vydělávat peníze, ale mít prosperující a uznávanou firmu, kterou může vybudovat velice rychle a získat tak respekt ve svém okolí
 • Je to člověk, připravený učit se nové věci, respektovat, ochraňovat naši společnou značku a ctít  pravidla společnosti, se kterou společně podniká
 • Je osobně i trestní bezúhonný  a jeho výhodou, ale ne podmínkou,  je realitní praxe, znalost místních poměrů s řadou kontaktů

Informace o franšízorovi
franchising association

EVROPA services CZECH s.r.o.
CENTRÁLA SPOLEČNOSTI

Václavské náměstí 806/62, 110 00 Praha 1

+420 608 633 363

miroslav.kovarcik@rkevropa.cz

rkevropa.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Bc. Miroslav Kovařčík

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Evropa Realitní Kancelář.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Vzdělávání a šance uspět je pro nás prioritou /09.12.2019

V Keller Williams se uplatní nejen zkušení makléři, ale i ti, co s realitním byznysem chtějí teprve začít, říká spolumajitelka franšízy Keller Williams Prague Prime Jarmila Rádlová.

Kanceláře i investoři /13.11.2019

Smlouvu s franšízanty uzavírá ERA Reality na 5 let. Spolupracovat chce jak s již zavedenými realitními kancelářemi a makléři, tak i s nováčky, kteří svět realitního byznysu teprve objevují.

Re/Max chce dál růst /23.10.2019

Mít 200 kanceláří s 2000 realitními makléři. Přesně takové mety chce v první fázi posilování svého podílu na českém realitním trhu dosáhnout tato franšízová síť.

Přidaná hodnota rozhoduje i ve franšíze /16.09.2019

„K vytvoření franšízového konceptu jsme se rozhodli na základě potřeby rychleji expandovat. Dnes vidíme, že toto rozhodnutí bylo správné, říká Petr Zelenka," ředitel sítě Next Reality.

Nechceme být největší, ale nejlepší /02.09.2019

Tomáš Jelínek působí jako ředitel sítě realitních kanceláří Century 21 od letošního ledna. Se značkou má velké plány, chce rozšiřovat síť franšízantů i počet makléřů, jak prozradil v rozhovoru týdne.

Americká jednička mezi realitkami v Česku /15.05.2019

Před rokem vstoupila na český realitní trh americká franšíza Keller Williams. Nyní je novinkou v Katalogu franšíz. Čím se liší od jiných realitních značek?

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.