Solodoor

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

OTEVŘETE SI SVOJI VLASTNÍ PRODEJNU INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ A VYDĚLÁVEJTE S UNIKÁTNÍM FRANCHISOVÝM KONCEPTEM SOLODOOR, JEDINÝM KONCEPTEM TOHOTO DRUHU V ČESKU A  SLOVENSKU.

Franchisa SOLODOOR nabízí svým partnerům know – how tradičního českého výrobce interiérových dveří a zárubní získané několikaletým úspěšným provozováním vlastních maloobchodních prodejen v České republice i v zahraničí. Vše, co Vám v rámci franchisy SOLODOOR nabízíme, jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži a zaručujeme Vám, že to funguje!

Jak si můžete otevřít vlastní prodejnu dveří a zárubní SOLODOOR?

Odpověď je jednoduchá – je to velice rychlé a do tří měsíců od podpisu franchisové smlouvy může být vše hotovo.

Krátká doba samotné přípravy provozu nové franchisové prodejny je jednou z hlavních výhod naší franchisy. To je možné díky komplexnímu a praxí ověřenému know-how, které obsahuje mnohaletou praxí ověřené kroky potřebné pro vybudování, provoz a následné úspěšné řízení franchisových prodejen. Samozřejmostí je zajištění všech potřebných školení i provozní podpora franchisového manažera. Po celou dobu procesu otevírání Vaší franchisové prodejny jsme s Vámi.  

Franchisant přináší kapitál pro vybudování a provoz své prodejny.  Jako její vlastník zůstává přitom samostatným podnikatelem využívajícím silnou značku SOLODOOR jakožto jednoho ze tří největších výrobců interiérových dveří a zárubní v České republice.

Centrální nákup zboží a služeb umožňuje franchisantům dosáhnout výrazně výhodnějších nákupních cen, než by dosáhli mimo franchisovou síť SOLODOOR. O jednání s dodavateli se přitom nestaráte. Děláme to za Vás, abyste maximum svého času mohli věnovat svým zákazníkům a  řízení Vaší vlastní prodejny. 

Co je ještě dobré vědět o  franchise SOLODOOR:

SOLODOOR a.s.  –  Přední český výrobce interiérových dveří a zárubní, který zavedl franchising v roce 2014, coby úspěšný obchodní systém, do své podnikatelské praxe v České republice a na Slovensku. SOLODOOR a.s. využívá jeden z nejstarších známkových fondů v České republice odkazující na silnou tradici značky SOLO, která je známá zejména s dřevařskou a sirkařskou výrobou v Sušici.

Podnikání se společností SOLODOOR je pro nové franchisanty zárukou dlouhodobé perspektivy. Začít podnikat pod zavedenou značkou – franchisou SOLODOOR -  která disponuje stabilním postavením na trhu a hlavně chytře propojuje silnou tradici historicky významné společnosti SOLO s pokrokovými přístupy a metodami výroby i prodeje, je pro nové franchisanty zárukou podnikatelských úspěchů i v dnešní rychle se měnící době.

Vlastní provozovny

 • Sušice - centrála

Franchisové provozovny

 • ČR - 4x Praha, Brno, Zlín, Mnichovo Hradiště, Plzeň, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Kolín
 • SR - Bratislava, Námestovo, Banská Bystrica, Košice, Žilina

AKTUÁLNĚ HLEDÁME FRANCHISOVÉ PARTNERY V MOSTĚ, CHOMUTOVÉ, STŘEDNÍCH ČECHÁCH, ČESKÝCH  BUDĚJOVICÍCH, LIBERCI, JIHLAVĚ A DALŠÍCH MĚSTECH.

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Co Vám nabízíme?

 • Dlouhodobou a perspektivní spolupráci pod zavedenou značkou tradičního českého výrobce dveří a zárubní. Smlouva se uzavírá na 5 let
 • Krátkou dobu pro přípravu a otevření prodejny, pomoc s úvodním marketingem
 • Projektovou studii komplexního řešení prodejny
 • Územní exkluzivitu pro Vaši prodejnu
 • Intuitivní objednávkový systém
 • Vstupní a následná pravidelná odborná školení personálu Vaší prodejny
 • Využití centrálního marketingu firmy SOLODOOR
 • Podpora lokálního marketingu Vaší prodejny
 • Zajímavé, zvýhodněné obchodní podmínky
 • Výrazný finanční příspěvek poskytovatele franchisy do vybavení prodejny vzorky ve výši až 500 tis. Kč, v závislosti na velikosti prodejny
 • Komplexní podporu a poradenství před i po otevření prodejny
 • Velmi rychlou návratnost vstupní investice

Potřebná počáteční investice

Franchisa SOLODOOR pro start Vašeho podnikání nevyžaduje vysokou investici. Hlavní část finančních prostředků směřuje do vybavení Vaší vlastní prodejny!

 • Jednorázový vstupní licenční poplatek 250 tis. Kč
 • Investici franchisanta do vybavení prodejny přibližně 600 - 800 tis. Kč (v závislosti na velikosti a vybavení prodejny)

Základní požadavky

Kdo se může stát partnerem – franchisy SOLODOOR?

Vzhledem k propracovanosti celého konceptu, detailnímu know-how, školení a díky intuitivnímu objednávkovému systému, mohou začít podnikat pod značkou SOLODOOR i lidé mimo obor či začínající podnikatelé. Žádné zkušenosti a ani vzdělání v oboru tak nejsou podmínkou. Záleží hlavně na vaší aktivitě a chuti podnikat, se vším vám pomůžeme.

Neváhejte si s námi dohodnout osobní schůzku, kde můžeme probrat veškeré podrobnosti spolupráce. 


Informace o franchisorovi
franchising association

SOLODOOR CENTRUM s. r. o.

Cejl 494/25602 00 Brno – Zábrdovice

+420 727 884 078

kelemen@solo.cz

solodoor.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

František Kelemen

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Solodoor.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je SOLODOOR CENTRUM s. r. o. (Cejl 494/25602 00 Brno – Zábrdovice). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Solodoor a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na solodoor.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.