Fórum k článku: Kupní síla v okresech a obcích ČR 2010 71

Radek 21.10.2010 *.85.13.106.164

Proč nezveřejníte přehled všech okresů? Článek je zaměřen na důležitost kupní síly při rozhodování před otevření provozovny, ale ukazuje pouze porovnání Prahy s posledními pěti okresy. Zbývá dalších cca 70 okresů..... Považuji Vás na portál pomáhající k podnikání formou franchisingu a toto je podle mě zajímavé téma, které jste načali, ale nedokončili..... Podle mě je kupní síla jeden z důležitých faktorů podnikání a měla by se jí na portálu Vašeho zaměření věnovat daleko větší pozornost.

Děkuji

Franchising.cz 21.10.2010 *.www.profitsystem.cz

51

Dobrý den Radku,

děkujeme za Vaši reakci. Tyto informace jsme získali od sofistikované agentury Incoma GfK a z jejich zdrojů jsme připravili tento zajímavý článek. V případě zájmu o další informace týkající se průzkumu si každý může data obstarat, resp. zakoupit u dané společnosti. V současnosti nejsou jinak jakkoli veřejně přístupná.

S pozdravem

Lenka Nováková

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.