Fórum k článku: Franchising Report 2011 71

Jozef Šétaffy, Bratislava 13.03.2012 *.c12.gastronet.ba.cust.gts.sk

Táto publikácia ja seriózny , zaujímavý a užitočný zdroj informácií pre podnikateľov a odbornú verejnosť. Vzhľadom k tomu, že na Slovensku momentálne nie je autor ani inštitúcia ktorá by bola ochotná a schopná takéto dielo vytvoriť a realizovať, dovoľujem navrhnúť autorom tohto projektu aby v budúcom ročníku do reportu zahrnuli aj údaje a informácie zo SR. Osobne som pripravený v rámci svojich možností spolupracovať.

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.