Fórum k článku: Na kafe z Kalifornie 21

Bob 08.06.2012 *.ip4-83-240-55-204.cust.nbox.cz

Moc rád bych se dozvědel jak to je s franšízou této společnosti doopravdy. Vzhledem k tomu že jsem měl zájem s firmou Coffee Bean spolupracovat a oni neví že by měli expandovat do Česka. Potvrdila mě to dnes e-mailem Stephany Salazar. Pokud máte někdo konkrétnější informace poprosil bych vás do e-mailu. Děkuji bohumil.kopecny@gmail.com

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.