Brutale

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Brutale je registrovanou ochranná známka, která úspěšně působí na evropském módním trhu. Nabízíme zakázkové obleky a košile šité na míru dle požadavků každého zákazníka. Získejte požadavek od svého klienta, uděláme zbytek.

Naše výrobky jsou vyráběny v EU krejčími, kteří mají více než 10 let zkušeností v oboru. Používáme nejnovější špičkové technologické vybavení dostupné na trhu. K výrobě našeho oblečení není používána dětská práce a dodavatelé našich tkanin jsou jedny z předních společností na světě, jako například Vitale Barberis Canonico, E. Thomas, Lanificio Cerruti Lanificio F.lli Cerruti, Thomas Mason, Canclini Tessile.

Výrobky na zakázku prosperují na celém světě, včetně Evropy. Lidé jsou unaveni z konfekce.
V dobách globalizace a hromadné výroby se každý chce odlišit svým vzhledem a věcmi od ostatních - od pouzdra na mobilní telefon až po auto. Oblečení a zvláště obleky nejsou výjimkou. Od staletí je pánský oblek symbolem úspěchu, bohatství a důvěry.

POJĎME PRACOVAT SPOLEČNĚ

Chcete pracovat v útulném a luxusním obchodě s obleky?
Chcete komunikovat se zajímavými, inteligentními a bohatými lidmi na denní bázi?
Chcete provozovat zakázkové obleky bez potřebného šicího vybavení?
Chcete svým klientům nabídnout pánské obleky a košile nejvyšší kvality vyrobené v Evropě z italských a anglických tkanin?

Franšízu Brutale nabízíme lidem, kteří mají nebo nemají zkušenosti ve světě módy. Je to snazší, než si dokážete představit.

S naší franšízou můžete ušetřit obrovské množství peněz z investic do pronájmu či koupě nemovitosti, nákupu drahých profesionálních strojů, najímání vysoce zkušených krejčích, udržování zásob tkanin. Máme pro vás všechny tyto věci připravené, takže na vás necháváme jen měření a prodej. A v neposlední řadě získáte skvělé velkoobchodní ceny obleků a košil, což vám na místním trhu poskytne obrovskou konkurenční výhodu.

Vlastní provozovny

Sofia, Milan, London

Franšízové provozovny

Po celé Evropě cestujeme 7 krejčími, kteří nabízejí naše výrobky a provádějí měření. Naši franšízanti nemusejí mít skutečný prodejní prostor pro provoz naší franšízy.

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Know-how, jak založit a řídit své podnikání
 • Výroba a dodání do 15 dnů na každé místo v Evropě.
 • Školení zaměstnanců, které zahrnuje školení o měření, školení o prodeji, školení o marketingu
 • Poradenství a návrh designu interiéru vašeho obchodu / ateliéru
 • Návrh a tisk marketingových materiálů, jako jsou vizitky, letáky, rolovací bannery, členské slevové karty atd.

Potřebná počáteční investice

Všechny náklady zahrnuté v franšízovém poplatku jsou:

 • 5 000 EUR za licenci k používání našeho registrovaného obchodního názvu Brutale na štítcích, v reklamě atd. k posílení a podpoře prodeje.
 • 3 000 EUR za vzorkové obleky a tkaniny
 • 12 000 EUR za know-how, školení zaměstnanců, marketingovou podporu (to nezahrnuje rozpočet na reklamu ve vaší lokalitě).
 • (volitelně) 5 000 EUR za balení na míru pro košile, vč. vzorek trička a tkaniny svazky.
 • 0,00 € měsíční poplatek za reklamu
 • 0,00 € měsíční poplatek za licenční poplatky
 • Budete mít možnost provozovat funkční obchodní model v celkové výši 20 000 EUR pouze pro obleky nebo 25 000 EUR (bez DPH), pokud chcete nabízet i košile na míru.

Základní požadavky

Vhodné pro:

 • Muže / ženy se zkušenostmi s prodejem nebo bez něj, protože poskytujeme úplné školení.
 • Vedení s vášní v módním průmyslu, ale ne nutně profesionálové v této oblasti.
 • Investory, kteří chtějí rozšířit své portfolio
 • Lidi, kteří jsou dobře propojeni a rádi komunikují s lidmi z různých průmyslových odvětví
 • Neexistuje absolutně žádný požadavek, abyste vy nebo vaši zaměstnanci byli krejčí.

Informace o franšízorovi

AMOKIN LTD

Sofia, Bulgaria

+359 885 558 858

office@brutale.eu

brutale.eu

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Karolina Dalkalacheva

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Brutale.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je AMOKIN LTD (Sofia, Bulgaria). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Brutale a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na brutale.eu.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.