Esotiq

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Značka ESOTIQ & HENDERSON působí na trhu již více než 20 let. V Polsku má gigant spodního prádla více než 260 vlastních a franšízových obchodů a již několik let úspěšně otevírá nové provozovny v dalších zemích.

ESOTIQ je značka spodního prádla pro energické, moderní a sebevědomé ženy. Naším posláním je modelovat ženské tělo přes spodní prádlo, rafinovaně v každém detailu! Takže při nošení se vždy cítíte sebejistě a jedinečně. To je možné díky našim více než 20letým zkušenostem s designem podprsenek, které vytváříme z nejlepších materiálů dle umění sestavení podprsenky, tzn. profesionálního přizpůsobení spodního prádla na vaše tělo. Věříme, že dokonale zvolená podprsenka znamená pohodlí pro každý den.

Kromě spodního prádla nabízejí obchody ESOTIQ také kolekci lounge-wear, pyžam, plavek a kosmetiky.

Společnost nabízí svým zahraničním partnerům možnost otevřít obchody ESOTIQ na místním trhu.

Od samého začátku se potenciální obchodní partner může spolehnout na radu při výběru vhodné lokality a možnost účastnit se jednání o obchodních podmínkách. Celý proces otevírání provozu koordinujeme my, můžeme pomoci zajistit návrh salonu spodního prádla, jakož i najít dodavatele nábytku, pokud si zákazník přeje, aby jejich nábytek byl vyroben v Polsku. Potenciální obchodní partner nemusí mít zkušenosti – veškeré znalosti mu mohou být předány během tréninku. Nejdůležitější věcí pro nás je závazek vést a provozovat obchod.

ESOTIQ klade velký důraz na podporu prodeje prostřednictvím školení zaměstnanců, sdílení jedinečného know-how a vývoje sortimentu ve spolupráci s předními odborníky v módním průmyslu.

Franchisové provozovny

260 (Polsko)

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Podpora partnera:

 • Nabízíme osvědčený obchodní model, který zaručuje zajímavé výnosy.
 • Péče zaměstnanců ESOTIQ v každé fázi spolupráce. Zajišťujeme kontinuitu služeb - od procesu zařizování prostor až po průběžnou podporu v každodenním provozu.
 • Každá prodejna ESOTIQ je součástí řetězce – její vzhled musí být jednotný. Naši partneři využívají při úpravě svých prostor služeb našich designérů, kteří dokážou realizovat design prodejny včetně nábytku, pultů, rozmístění osvětlení atd. Má se jednat o prostředí, které zaručí pohodlí a komfort pro zákazníka, stejně jako správné množství zboží, které má být vystaveno, což zaručuje úspěšný prodej.
 • Kontakt na naše výrobce nábytku v případě, že lze nábytek chce partner vyrobit v Polsku.
 • Asistence při aranžování výkladních skříní a kolekcí v prodejně, včetně asistence při vystavení zboží na věšáky i vyhrazeného nábytku
 • Podpora optimálního naskladnění prodejny na základě kapacity prodejny.
 • Produktová a bra-fittingová školení.
 • Obrázky produktů, katalogy a grafické materiály pro obchody a web ESOTIQ.
 • Pomoc při správě akcí a akcí v obchodě a na webu.

Potřebná počáteční investice

Předpokládaná výše investice:

 • Investiční náklady se liší v závislosti na stavu prostor, rozsahu nutných změn nebo zemi, ve které je obchod otevřen.
 • Investiční náklady spojené s uspořádáním salonu činí 225 EUR netto/ m2 (nábytek a dekorativní prvky).

Základní požadavky

Základní požadavky:

 • prodejna ve vybraných lokalitách s počtem obyvatel nad 50 tisíc obyvatel;
 • prostory 50 - 100 m2 v centru města, na hlavní obchodní třídě nebo v obchodním centru;
 • pokrytí nákladů na design prodejny, nábytek a další nezbytné vybavení;
 • vynakládání nákladů na pronájem obchodních prostor a nábor zaměstnanců prodejny;
 • nákup zboží;
 • sledování prodeje.

Informace o franchisorovi

Esotiq & Henderson S.A.

ul. Budowlanych 31C, 80-298 Gdańsk, Poland

+48 693 990 346

exportinfo@esotiq.com

esotiq.com

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Emilia Romanowska (English)

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Esotiq.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je Esotiq & Henderson S.A. (ul. Budowlanych 31C, 80-298 Gdańsk, Poland). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Esotiq a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na esotiq.com.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.