Smilepoint

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Smilepoint – „Pro dokonalý úsměv“ je nová, moderní a šetrná technologie v oblasti kosmetického bělení zubů a regenerace rtů, která byla vyvinuta v USA. Rychlé, bezpečné a spolehlivé kosmetické bělení zubů se realizuje pomocí LED lampy v 3 x 15 minutových intervalech v rámci jednoho sezení.

Hlavními složkami našich bělících prostředků jsou hydrogenuhličitan sodný (bez peroxidu vodíku) a peruhličitan sodný (obsahuje méně jak 0,016 % peroxidu vodíku), které jsou dostupné ve dvou bělících bělících sadách – Normal" a Natural".

Smilepoint také nabízí unikátní proceduru Smilepoint Lips" – regeneraci rtů pomocí gelu na rty, aktivovaného LED lampou a Clean&White Fusion pěnou na čištění a bělení zubů.

Moderní a trendy prostředí Smilepoint bělících salónů a koutků zaujme a osloví všechny zákazníky, kteří uvažují o vybělení zubů, originálním designovým křeslem ve tvaru vejce.

Tato evropská registrovaná značka si postupně nachází své místo a své klienty také v Evropě.

Nyní Smilepoint nabízí možnost získat franšízantům master-licenci na celou Česku republiku nebo jednotlivé licence.

Vlastní provozovny

2

Franšízové provozovny

50+ (Maďarsko, Slovensko, Rumunsko

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

  • Právní a administrativní poradenství při začátcích podnikání
  • Registrace produktů na CPNP portálu
  • Balení a označení produktů v českém jazyce
  • Školení zaměřené na produkty a prodej (certifikát)
  • On-line  a off-line marketingová podpora
  • Centrální webová stránka
  • Marketingové materiály (brožurky, letáky, plakáty, roll-up, logo, polepy na výklad a pod.)

Potřebná počáteční investice

Franšízový vstupní poplatek 100.000 Kč + DPH, který zahrnuje celý systém na bělení zubů (designové křeslo ve tvaru vejce, LED lampa, ochranné brýle, porovnávací vzorkovník barvy zubů, logo na stěnu, školení, 100 ks bělících sad).

Cena master-licence je řešena individuálně.

 


Základní požadavky

Prostory minimálně 4 m2 odděleného prostoru v salónu krásy/ nehtovém studiu/ welnes centru/ fitness centru/ hotelu/ zubní ambulanci/ atd.


Informace o franšízorovi

Smile partner Fogfehérítés Zrt.

1138. Budapest Váci út 188, Maďarsko

klaudia.vitencz@smilepartner.hu

smilepoint.global

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Klaudia Vitencz (english) 

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Smilepoint.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je Smile partner Fogfehérítés Zrt. (1138. Budapest Váci út 188, Maďarsko). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Smilepoint a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na smilepoint.global.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.