Naturhouse

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Podnikejte s námi, nebudete na to sami!

NATURHOUSE je celosvětová síť výživových poraden s vedoucím postavením v České republice, na Slovensku i v zahraničí.

Před 25 lety se ve Španělsku zrodila myšlenka nabídnout lidem, kteří mají problémy s váhou, takové služby na jednom místě, které řeší příčinu a ne až následek nadváhy. Začala se tak rozvíjet franchisová síť NATURHOUSE, v níž se klienti učí zdravému stravování.

Od svého založení NATURHOUSE kontinuálně roste. Do dnešní doby expandovala do 32 zemí světa, v nichž působí 2 300 poboček. Přidaná hodnota tkví v osobním výživovém poradenství zdarma, dlouhodobé práci s klientem a širokém sortimentu exkluzivních výrobků. V každé pobočce NATURHOUSE působí proškolení odborníci, kteří stanoví stravovací plán na základě osobní studie doplněný o exkluzivní produkty z vlastních evropských laboratoří.

Klienti docházejí do výživových poraden na pravidelné konzultace každý týden. Tato týdenní setkání slouží k tomu, aby člověk, který redukuje svoji hmotnost, sdělil své dojmy a názory a případně upozornil na jakoukoliv nepříjemnost. Výživový poradce tak může kontrolovat vývoj váhy, přizpůsobit jídelníčky a dodávat motivaci.

Nejde o přísnou dietu, nýbrž o to naučit se pestře a pravidelně stavovat a s podporou výživového poradce NATURHOUSE. Tajemství spočívá ve výběru a správné kombinaci potravin na základě individuálních charakteristik každého člověka a chuťových preferencí. S Odborným vedením a podporou exkluzivních produktů dochází k trvalé změně stravovacích návyků tak, aby fyziologické, biochemické a metabolické potřeby byly pokryty a přitom byl zajištěn úbytek nebo stabilizace váhy. Nejedná se o užívání „zázračných“ pilulek ani o žádnou drastickou dietu. Klienti naopak často jedí více, než byli zvyklí, a přitom hubnou.

V NATURHOUSE odmítáme veškeré vzorce kontroly váhy, které nejsou založeny na přísně stanovených mezinárodních zdravotních kritériích a lékařských doporučeních. Všechny výživové plány a potravinové doplňky jsou navrženy a schváleny technickým oddělením NATURHOUSE, ve kterém pracuje tým odborníků z nejrůznějších oborů.

Prestižní portál Franchise Direct zařadil NATURHOUSE na seznam Top 100 globálních franchisingových systémů. V květnu 2017 získal NATURHOUSE ocenění v rámci soutěže FRANCHISA ROKU, kdy uspěl ve 2 kategoriích Skokan roku a Franchisa roku.

Vlastní provozovny

 • 18 v ČR
 • 4 v SR

Franchisové provozovny

 • 83 v ČR
 • 32 v SR
 • více než 2 000 v zahraničí

Stále hledáme další franchisanty do měst – Šumperk, Domažlice, Karviná, Blansko, Žďár nad Sázavou, Humpolec, Český Krumlov, Kadaň a další.

Zavedené pobočky k odkupu nabízíme ve městech   Břeclav, Děčín, Chrudim, Klatovy, Kroměříž, Kyjov, Most, Rokycany a Třinec.

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Zázemí silné nadnárodní společnosti
 • Know-how
 • Vstupní a průběžná školení
 • Poradenství a podpora centrály
 • Asistence při otevírání provozovny
 • Marketingová a propagační podpora

Potřebná počáteční investice

Vstupní investice na otevření pobočky začíná pro mikrokoncept na 290 000 Kč. Licence pro standardní prodejnu stojí od 420 000 Kč a zahrnuje nákup zařízení, úpravy provozovny, informační systém, apod. a to až do uvedení pobočky do provozu.

Za nákup franchisové licence se neplatí, odvádí se 600 euro ročně (bez DPH) jako tzv. vstupní poplatek.

Investice se obvykle vrací za 1 až 3 roky, ale výjimkou není ani návratnost za méně než 1 rok.


Základní požadavky

Do franchisingové sítě NATURHOUSE můžete vstoupit jako Výživový poradce - majitel nebo Investor majitel.

Podle velikosti lokality, ve které bude vaše pobočka NATURHOUSE působit, máme připraveny dva koncepty:

 1. Standardní koncept je určen pro města s 20 000 a více obyvateli.
  • Vlastní nebo pronajatá provozovna o min. 28 m2, s výlohou, na frekventovaných zónách a v obchodních centrech.
 2. Mikrokoncept pro města s 8 000 – 19 000 obyvateli.
  • Vlastní nebo pronajatá provozovna o min. 20 m2, s výlohou. Prodejna je rozdělena na čekárnu a výživovou poradnu a nachází se na frekventované lokalitě v centru města.

 


Informace o franchisorovi
franchising association

REDUCCIA s.r.o.

Klikatá 13, 158 00 Praha 5 - Jinonice

+420 273 132 614

jan.gonda@naturhouse-cz.cz

franchising-naturhouse.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Jan Gonda

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Naturhouse.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je REDUCCIA s.r.o. (Klikatá 13, 158 00 Praha 5 - Jinonice). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Naturhouse a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na franchising-naturhouse.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.