Logiscool Česká republika

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Celosvětově uznávaná škola programování Logiscool učí děti a mládež nejpotřebnějším dovednostem digitální éry.

Logiscool international je přední světovou franšízovou sítí škol programování pro děti a teenagery, která klade důraz na zábavný přístup k výuce. V současné době je zastoupena ve 35 zemích a má více než 170 vzdělávacích zařízení po celém světě. V České republice již úspěšně funguje od roku 2016, od roku 2020 je zde také master-franšízant. Společnost má vlastní vyvinutou vzdělávací platformu, která se přizpůsobuje věku a úrovni dovedností dětí, čímž maximalizuje úroveň spokojenosti. Metoda zaručuje rychlé výsledky a úspěch: během první hodiny mohou děti pod dohledem zkušených lektorů vytvořit svou první počítačovou hru. Pokračovat mohou v různých programech i několik let až k profesionálnímu programování. 

Děti v Logiscool dělají to, co je nejvíce baví: vytvářejí počítačové hry a ani si neuvědomují, že se kromě hlavních principů programování učí také nejdůležitějším dovednostem budoucnosti: kreativnímu řešení problémů, analytickému myšlení a preciznosti. Všechny tyto dovednosti jsou rozvíjeny v pozitivním prostředí, která umožňuje dětem dělat chyby a učit se z nich, čímž posiluje jejich sebevědomí.

V roce 2022 Logiscool získala ocenění European Franchise Awards jako nejlepší mezinárodní značka. 

Kreativita a řešení problémů

Programování je v podstatě kreativní činnost, protože stejný problém lze řešit mnoha různými způsoby. Existují dobrá, lepší a ještě lepší řešení, proto děti povzbuzujeme, aby se odvážily hledat nové cesty. V naší vzdělávací platformě kreativitu podněcují také stovky dostupných postav a pozadí, které mohou dětem pomoci vytvořit vlastní hry, které jsou opravdu unikátní.

Analytické myšlení

Děti se v Logiscool také učí, jak se vypořádat s velkými úkoly a složitými problémy tím, že je rozloží na menší, snadno analyzovatelné a řešitelné části.

Přesnost

Při tvorbě počítačových her musí děti zadávat počítači přesné a jednoznačné příkazy, a to ve správném pořadí. V psaných programovacích jazycích může jedna chybějící čárka nebo špatně napsaný příkaz vést k tomu, že počítač nepochopí, co po něm chceme, a náš program nebude fungovat.

Digitální gramotnost bude pro dnešní děti a dospívající zásadní pro úspěšnou budoucnost, dokládá to například Forbes v jednom ze svých článků:

"Digitální vzdělávání se zaměřuje na rozvoj tvrdých dovedností, jako je programování a počítačová věda, a zároveň zlepšuje měkké dovednosti, jako je řešení problémů, týmová spolupráce a kritické myšlení, a zároveň rozvíjí kreativitu."

Franšíza Logiscool

Franšízová síť Logiscool se rychle rozrůstá, společnost v současné době hledá partnery, kteří by otevřeli školy Logiscool v České republice. Pokud máte zájem o tuto skvělou obchodní příležitost v oblasti EdTech s kompletním franšízovým řešením, které přináší komunitám skutečnou hodnotu, navštivte naše webové stránky a kontaktujte obchodní tým Logiscool pro více informací.

Vlastní provozovny

 • 1 Praha
 • V každé zemi minimálně jedna flagship pobočka plus online

Franchisové provozovny

 • Více než 170 poboček v 35 zemích
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Co od nás získáte:

 • Ověřené know-how, osvědčenou obchodní koncepci
 • Online operační manuál
 • Učební plán světové úrovně s certifikátem "excelent"
 • Jedinečnou platformu pro výuku programování
 • Komunitní portál č. 1 na světe v oblasti vzdělávání
 • Kompletní zaškolení do všech procesů
 • Pravidelnou podpora v oblasti provozu a marketingu

Potřebná počáteční investice

Od 4.000 EUR jako franšízový partner, možnost také začít jako licenční partner s nižší investicí dle lokality a rozsahu služeb. 


Základní požadavky

Náš franšízant:

 • Jasně chápe, jaký dopad má vzdělávání v oblasti programování na budoucnost dětí a dospívajících
 • Rád/a poskytuje kvalitní služby zákazníkům
 • Má vynikající interpersonální dovednosti
 • Prokazuje leadership schopnosti a dokáže motivovat ostatní
 • Má zkušenosti s obchodem a marketingem
 • Má skvělý smysl pro obchod
 • Je oddaný/á a ochotny/á tvrdě pracovat na svých cílech
 • Nemusí mít nutně technické nebo IT vzdělání

Informace o franchisorovi

future kids s.r.o.

Bulharská 1401/38, Praha 10

+420 604 293 211

hello.czech-republic@logiscool.com

logiscool.com

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Michaela Jelínková

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Logiscool Česká republika.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je future kids s.r.o. (Bulharská 1401/38, Praha 10). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Logiscool Česká republika a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na logiscool.com.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.