IQ UP!

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

IQ UP! je revoluční a inovativní franšíza ve STEM vzdělávání pro děti, využívající unikátní metodiku. Tato franšíza harmonizuje vzdělávání STEM s programováním a literaturou prostřednictvím inovativního multidisciplinárního přístupu a podporuje komplexní cestu učení.

O IQ UP! Metodiky

IQ UP! metodologie je vpádem do okouzlujícího světa STEM – vědy, technologie, inženýrství a matematiky – rozšířeného o jedinečnou kombinaci vzdělávací neurovědy a interaktivní výuky. Tato strategie využívá pokročilé techniky k urychlení úplného intelektuálního rozvoje a získávání dovedností u dětí. Přizpůsobená tak, aby odpovídala přirozeným rytmům učení, podporuje různé styly učení a zahrnuje technologii pro všestranný a obohacující vzdělávací zážitek. Důraz na kolaborativní učení, neustálé zlepšování mozkové kapacity a vyvíjející se kurikulum činí proces učení poutavým a zábavným, jehož cílem je odemknout neomezený potenciál každého mladého studenta.

IQ UP! Vzdělávací koncept: Více než STEM akademie, více než škola kódování

IQ UP! vzdělávací koncept překračuje tradiční modely učení a jedinečným poutavým způsobem kombinuje vzdělávání STEM s programováním a literaturou. Každá třída je představena prostřednictvím vědeckého příběhu s milovanými postavami Bibi, Bobi a Oliver, kteří provádějí děti koncepty STEM interaktivním a podmanivým způsobem. Tyto příběhy plné hádanek, výzev a humoru zajišťují, že učení je nejen zábavné, ale také zapamatovatelné. Po vyprávění pokračuje dobrodružství praktickými aktivitami, které podporují průzkum, experimentování, analýzu a vytváření skutečných projektů. Prostřednictvím interaktivních her, mozkových cvičení a logických hádanek studenti získávají praktické znalosti a rozvíjejí základní mentální dovednosti. Každá třída je zakončena programováním a vytvořením digitálního projektu, který studentům umožní uplatnit své nově získané znalosti pomocí věkově vhodných programovacích nástrojů k vytvoření digitálních animací, her nebo aplikací relevantních pro jejich studium.

IQ UP! Programy

IQ UP! nabízí rozmanitou sadu pěti pečlivě navržených programů, z nichž každý je přizpůsoben konkrétním věkovým skupinám a úrovni zapojení dětí ve věku od 3 do 13 let. Tyto programy jsou navrženy tak, aby vedly studenty na cestu objevování, zkoumání a intelektuálního růstu a vytvořily prostředí, kde se může rozvíjet každé dítě.

Roční programy:

 • Malí průzkumníci (3-5 let)
 • Bibi a Bobbyho magická laboratoř (5-8 let)
 • Bibi a Bobbyho magická laboratoř PLUS (6-9 let)
 • Oliverova vědecká dobrodružství (8-12 let)
 • Oliverova vědecká dobrodružství PLUS (9-13 let)

Doplňkové programy::

 • Narozeninové oslavy STEM
 • STEM workshopy
 • Letní tábory STEM

Každý roční program obsahuje jedinečnou kombinaci 40 různých vědeckých témat, více než 200 vědeckých konceptů, více než 100 experimentů, více než 100 skutečných projektů, 40 vědeckých příběhů, 40 digitálních projektů pro kódování, přibližně 50 mozkových jogů a 120 logických her a cvičení.

IQ UP! Učebny

IQ UP! přetváří tradiční uspořádání tříd a přeměňuje je na interaktivní a inovativní laboratoře. Každá třída, navržená tak, aby stimulovala a bavila, je poutavou laboratoří, kde lekce zahrnují učení prostřednictvím experimentování, výzkumu, analýzy a provádění skutečných projektů, doplněné řadou interaktivních her a aktivit. Tyto prostory jsou záměrně vytvořeny živými a lákavými pro malé děti a navrženy tak, aby byly inovativní a atraktivní pro teenagery a zajistily stimulující vzdělávací prostředí pro všechny věkové skupiny.

IQ UP! MOŽNOSTI franšízy:

 • Master Franchise: Zajistěte exkluzivní práva na velké území, které zahrnuje až 5 000 000 obyvatel.
 • IQ UP! Franšíza výukového centra: Naše standardní výukové centrum poskytuje služby středním populacím od 50 000 do 100 000 lidí.
 • IQ UP! Mini Learning Center: Ideální pro intimnější prostředí, tato možnost je přizpůsobena regionům s méně než 50 000 obyvateli.

Vlastní provozovny

2

Franchisové provozovny

11 Severní Makedonie, 1 USA

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Jako franšízant IQ UP budete vybaveni vším, co potřebujete k úspěchu: Náš franšízový balíček je navržen tak, aby vám poskytl všechny potřebné nástroje a zdroje k založení a rozvoji vašeho podnikání. Zde je to, co můžete očekávat:

Komplexní školení: Obdržíte důkladné školení pokrývající všechny aspekty franšízového provozu, včetně pedagogických metod, obchodního managementu a marketingových strategií. Toto školení je zaměřeno na to, aby vás vybavilo znalostmi a dovednostmi potřebnými k tomu, abyste své IQ UP zvyšovali! efektivně vycentrovat.

Marketingová pomoc: Poskytujeme marketingovou podporu a materiály, které vám pomohou přilákat a udržet studenty. Náš marketingový tým vám pomůže při vývoji a implementaci účinných marketingových kampaní, které zvýší vaši viditelnost a dosah ve vaší komunitě.

Rozsáhlá knihovna učebních osnov: Jako držitel franšízy budete mít přístup k naší rozsáhlé knihovně učebních osnov a učebních materiálů. Tyto zdroje jsou neustále aktualizovány a vylepšovány, aby bylo zajištěno, že zůstanou poutavé, relevantní a v souladu s nejnovějšími vzdělávacími standardy.

Komunita a síť: Připojte se k IQ UP! franšíza znamená stát se součástí komunity ambiciózních, stejně smýšlejících profesionálů, kteří sdílejí stejný cíl dosáhnout smysluplného dopadu v oblasti vzdělávání. Budete mít příležitost spolupracovat, sdílet zkušenosti a učit se od ostatních franšízantů v síti.

Různorodý a řízený tým: IQ UP! je poháněn různorodým týmem profesionálů, včetně pedagogů, marketérů, umělců a finančních expertů, kteří společně pracují na revoluci ve vzdělávání pro zlepšení dětí. Jako franšízant budete těžit z kolektivních odborných znalostí a podpory tohoto dynamického týmu.

Neustálá podpora a rozvoj: Naše franšízová podpora přesahuje počáteční školení a nastavení. Budete mít osobního obchodního mentora, který vám pomůže s jakýmikoli problémy, kterým můžete čelit. Kromě toho nabízíme možnosti neustálého rozvoje, včetně vytváření nových kurzů a aktualizací stávajících materiálů, aby byly vaše nabídky čerstvé a poutavé.

Provozní nástroje: Obdržíte provozní příručky, které poskytují podrobné pokyny pro provoz vašeho centra, od každodenních operací až po dlouhodobé plánování. Tyto nástroje jsou navrženy tak, aby vám pomohly udržet vysoké standardy kvality a efektivity.

Chráněné území: Zajišťujeme, aby každý nabyvatel franšízy působil na chráněném území, čímž se minimalizuje konkurence a maximalizuje se váš potenciál růstu.

Didaktické materiály: Naše franšíza zahrnuje řadu didaktických materiálů, které zlepšují výuku a učení a činí každou lekci efektivnější a pro studenty zábavnější.

Informační systém: Přístup do našeho informačního systému Vám umožní řídit provoz Vašeho centra hladce, od plánování tříd až po sledování pokroku studentů.


Potřebná počáteční investice

 • Poplatek za franšízu: 5 000 - 8 000 EUR
 • Vybavení a vybavení prostor: 4.000 - 6.000 EUR
 • Školení učitelů: 1 000 EUR

Základní požadavky

Pro zajištění úspěchu a udržitelnosti IQ UP! franšízové síte, stanovili jsme soubor základních očekávání pro naše franšízanty. Ideální IQ UP! franšízant by měl mít následující vlastnosti a schopnosti:

Vášeň pro vzdělávání: Skutečný zájem a závazek poskytovat dětem vysoce kvalitní STEM vzdělání je prvořadý. Naši franšízanti by měli být motivováni touhou mít pozitivní dopad na životy mladých studentů a komunity.

Podnikatelský duch: Hledáme jednotlivce se silným podnikatelským duchem, kteří jsou ochotni převzít iniciativu a přijmout výzvy a odměny plynoucí z budování a růstu firmy.

Závazek ke kvalitě: Udržování vysokých standardů IQ UP! Značka vyžaduje závazek kvality v každém aspektu podnikání, od vzdělávacích programů až po služby zákazníkům.

Ochota učit se: Oblast vzdělávání se neustále vyvíjí a franšízanti by měli být otevřeni neustálému učení a profesnímu rozvoji, aby své centrum udržovali v aktuálním stavu s nejnovějšími metodami a technologiemi výuky.

Dodržování systému a standardů: Franšízanti musí být ochotni dodržovat IQ UP! operační systémy a standardy pro zajištění konzistence a kvality v celé síti.


Informace o franchisorovi

IKUP d.o.o.

Todor Aleksandrov No.4, 1000 Skopje, North Macedonia

+38970214033

info@iqupglobal.com

iqupglobal.comm

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Goran Dinov

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo IQ UP!.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je IKUP d.o.o. (Todor Aleksandrov No.4, 1000 Skopje, North Macedonia). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému IQ UP! a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na iqupglobal.comm.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.