Franchisový koncept Exchange je součástí portfolia skupiny Onebiz Group, která působí už ve 30 zemích světa. Na českém trhu ji zastupuje společnost NBB.
Pátek
22.08.2014
Master-franchisanta hodlá do konce roku najít franchisový koncept Exchange. Zaměřuje se na oblast finančního a pojišťovacího poradenství.
 

Poradenství v oblasti pojišťovnictví a financí se potýká se skepticismem u klientů. I přes tuto pověst u finančních poradců se společnost Onebiz Group rozhodla přinést na tuzemský trh franchisový koncept Exchange, který si klade za cíl nabízet pro klienta nejoptimálnější řešení u finančních produktů. Letos by firma NBB, která franchisový koncept Exchange u nás zastupuje, ráda našla master-franchisového partnera.

Možná by se mohlo zdát, že finanční trh v Česku je nasycen a není zde místo pro další subjekty. To ale firma NBB odmítá. „Společnost Exchange si provedla vlastní analýzu trhu, z které ji vychází několik důležitých faktů a výchozí strategie pro vstup na trh. Díky své mezinárodní působnosti je Exchange schopna na český trh přinést nové finanční a pojišťovací produkty. Na tom také bude stavět svou strategii vstupu na český trh a rozvoji své značky na tomto trhu,“ upozorňuje Richard Skyva, vedoucí partner NBB v České republice.

Základ je v odlišnosti

Bojovat chce také Exchange i proti špatným finančním poradcům. „Ve většině případů finanční poradci v České republice nepůsobí jako poradci, ale spíše jako prodejci určitých finančních nebo pojišťovacích produktů. V tom se Exchange odlišuje,“ varuje Richard Skyva. Franchisový koncept Exchange dokázal, že s jeho službami jsou klienti spokojeni. Jeho poradci radí klientů například v Portugalsku, Macau, Brazílii či Švýcarsku.

Master-franchisant by měl mít podnikatelského ducha, kterého by dokázal přinést do podnikání pod značkou Exchange. Mimo znalosti v oblasti pojišťovnictví a financí by měl disponovat i znalostí angličtiny. „U jednoho slibného kandidáta jsme narazili na neznalost angličtiny, který je však základním komunikačním prostředkem mezi ním a franchisorem, firmou Onebiz Group,“ upozorňuje Richard Skyva.


Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012