Flash

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Flash Europe je předním poskytovatelem prémiových přepravních služeb v Evropě. Vyzvedáváme zboží (převážně palety) kdekoli v Evropě dodávkami a malými kamiony do 1-2 hodin a vozíme přímo na místo dodání (žádná síť, nekonsolidujeme zboží).

Působíme ve 20 zemích Evropy, států Maghreb, v Rusku a Turecku. Služby jsou také označovány jako "same-day delivery" (doručení ten samý den).

Naši zákazníci pocházejí především z průmyslových odvětví, jako jsou automobilový průmysl, letectví, elektronický průmysl, výroba strojů a zařízení, zemědělství, zdravotnická zařízení, ale také všechna další odvětví, která mají naléhavé potřeby v dopravě a logistice.
Naše služby poskytujeme služby 24h/ 7dní v týdnu.

Náš obrat v roce 2019 byl 250 milionů EUR, s přibližně 600 zaměstnanci. Vždy s ohledem na zájem našich zákazníků a jejich dodavatelů jsme vyvinuli úspěšný a osvědčený obchodní model.  

Flash nyní posiluje svoji expanzní strategii zřízením franchisového programu. Tento proces jsme zahájili na tureckém trhu a nyní hledáme motivované partnery se zájmem o logistiku, kteří by jako franchisanit rozvíjeli naši síť také v České republice. 

Vlastní provozovny

48 (Francie, Anglie, Nizozemsko, Maďarsko, Polsko, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Rumunsko, Maroko, Belgie, Lucembursko). 

Franšízové provozovny

10 franchisových jednotek, 7 franchisantů ve 4 zemích (Bulharsko, Slovinsko a Chorvatsko, Turecko a Rusko)

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Franchisanti budou moci používat:

 • naši značku (lídr na trhu v Evropě),  
 • naše zákaznické smlouvy
 • naše portfolio dopravců
 • náš systém řízení dopravy (TMS Transport Management System)
 • provozní manuál, který byl vyvinut pro popis naší "DNA" 

Franchisor bude poskytovat podporu během integrace, návštěv zákazníků, v managementu atd.


Potřebná počáteční investice

Bude součástí vyjednávání. Nejedná se o rozvoj sítě zcela od začátku. Flash již podporuje zákazníky v České republice i na Slovensku, a tito zákazníci budou předáni franchisovým jednotkám.


Základní požadavky

 • Zkušenosti s úspěšným provozováním vlastního podnikání
 • Záliba v odvětví dopravy a logistiky
 • Podnikatelský duch
 • Znalost místního trhu
 • Ambice a schopnost rozvíjet lokální trh
 • Ochota a schopnost investovat do podnikání

Informace o franšízorovi

Redspher SA

19, Rue Edmond Reuter, Lucembursko

0032 499 925 553

f.vandoorn@flash-global.net

flash-global.net

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Frank van Doorn (anglicky / německy)

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Flash.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je Redspher SA (19, Rue Edmond Reuter, Lucembursko). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Flash a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na flash-global.net.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.