Mail Boxes Etc.

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Mail Boxes Etc. je poskytovatelem outsourcingových řešení, jako jsou tuzemská a mezinárodní přeprava, balení a zjištění zásilek pro dopravu, digitální a velkoformátový tisk, pronájem adresních schránek s možností registrace obchodní činnosti na adresu MBE a prodej kancelářských potřeb a marketingová řešení jednotlivcům a podnikům, které jim pomáhají zefektivnit podnikání a činnosti.

Mail Boxes Etc. (MBE) je osvědčená a spolehlivá značka, která je na trhu již 36 let a stále rychle roste na pěti kontinentech a ve více než čtyřiceti zemích po celém světě. Od roku 1980 se vypracovala na jeden z největších a nejziskovějších franšízových systémů nabízených na trhu. Vysoká profesionalita a komplexnost služeb nabízených společností MBE znamenala, že v roce 2001 byla společnost zakoupena největší kurýrní společností na světě - UPS, která zůstává dodnes strategickým partnerem MBE v dodávce kurýrních zásilek.

Mail Boxes Etc. (MBE) pomáhá lidem a společnostem zvyšovat jejich produktivitu prostřednictvím outsourcingu procesů MBE Service Center, které neodpovídají jejich hlavním obchodním činnostem.

Kombinace více služeb MBE na jednom místě spolu s význačnou a jedinečnou úrovní zákaznického servisu poskytuje zákazníkům jedinečné řešení na jednom místě, které spojí jejich osobní nebo obchodní potřeby s jedním spolehlivým partnerem.

Kupte si exkluzivní právo rozvíjet MBE na jednom nebo více územích. Jako držitel Master-licence si přizpůsobujete obchodní koncept MBE místním podmínkám a podporujete start a rozvoj sítě v České republice.

Proč se stát majitelem licence s MBE?

 • Osvědčený obchodní systém
 • Mnohostranný model příjmů
 • Zkušené vedení značky
 • Globální franšízová síť
 • Cenné know-how, které napomáhá rozvoji vašeho obchodního konceptu v zemi
 • Vyhrazená trvalá podpora a školení s týmem oddaným dokonalosti

Bude obchodní koncept MBE fungovat v České republice?

Mimo Severní Ameriku působí 1 600 MBE center ve více než 40 zemích. Koncepce MBE se osvědčila jako přizpůsobivá a flexibilní a účinně pracuje v celé řadě kulturních a ekonomických prostředí - v rozvojových zemích, vyspělých ekonomikách a dokonce i v zemích ve stavu přechodu nebo krize.

MBE se dobře přizpůsobuje na mezinárodní úrovni, protože poskytuje širokou škálu základních služeb podnikům a spotřebitelům orientovaným na pohodlí.

Franšízové provozovny

Více než 1 600 MBE Center ve více než 40 zemích světa.

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Specializované školení je poskytováno na všech úrovních podnikání MBE: držitel master-licence, individuální franšízant, obchod, franšízant s více obchody, oblastní franšízant a samozřejmě zaměstnanci. MBE má dlouholeté cenné zkušenosti.

Všechny naše vzdělávací programy jsou navrženy tak, aby poskytovaly komplexní porozumění podnikání v oblasti MBE a výhody této zkušenosti. MBE poskytuje po počátečním školicím programu průběžný proces školení a vývoje, který pomůže každému franšízantovi uspět.

Shromažďování znalostí a zlepšování dovedností všech v síti pomáhá urychlit získávání know-how a výnosů. Školení pro individuální a oblastní franšízanty poskytuje držitel master-licence na příslušném území v příslušném místním jazyce.

Noví Master-franšízanti budou školeni společností MBE Worldwide S.p.a. v Itálii (v angličtině).


Potřebná počáteční investice

Podrobné informace o podmínkách spolupráce pro Českou republiku získáte přímo od zástupce společnosti na emailu info@mbefranchise.com nebo prostřednictvím odeslání kontaktního formuláře níže.


Základní požadavky

Poslání & Odpovědnost

 • Přizpůsobit obchodní koncept Mail Boxes atd. místnímu trhu
 • Přijmout, školit a spravovat kvalifikované pracovníky centrály
 • Otevřít a spravovat pilotní středisko ve vlastnictví společnosti
 • Rozvíjet vedení kandidátů a provádět disciplinovaný proces franšízového prodeje
 • Rozšiřovat síť prodáváním jednotlivých franšízových licencí
 • Podporovat obchodní školení nových podnikatelů na každé úrovni
 • Implementovat školicí programy k zajištění neustálého sdílení znalostí v síti
 • Poskytovat nepřetržitou podporu na celém území pro všechny franšízové aktivity, lokality, majitele a servisní týmy MBE
 • Sjednat místní rámcové smlouvy s partnery pro vaše centra
 • Vytvořit a udržovat pravidla podnikových standardů s ohledem na všechny smluvní aspekty franšízového systému Mail Boxes Etc..

!!! ZAREGISTRUJTE SE NA MAIL BOXES Etc. ONLINE DISCOVERY DAY - MASTER LICENCE PŘÍLEŽITOST PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU DNE 30.8.2021 v 17:00!


Informace o franšízorovi

MBE Worldwide S.P.A.

Viale Lunigiana 35/37 - 20125 Milano (IT)

+34 677 121 554

info@mbefranchise.com

mbefranchise.com

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Maria Ilicheva (anglický jazyk) milicheva@mbeglobal.com

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Mail Boxes Etc..

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je MBE Worldwide S.P.A. (Viale Lunigiana 35/37 - 20125 Milano (IT)). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Mail Boxes Etc. a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na mbefranchise.com.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.