Mail Boxes Etc.

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Mail Boxes Etc. je poskytovatelem outsourcingových řešení, jako jsou tuzemská a mezinárodní přeprava, balení a zjištění zásilek pro dopravu, digitální a velkoformátový tisk, pronájem adresních schránek s možností registrace obchodní činnosti na adresu MBE a prodej kancelářských potřeb a marketingová řešení jednotlivcům a podnikům, které jim pomáhají zefektivnit podnikání a činnosti.

Mail Boxes Etc. (MBE) je osvědčená a spolehlivá značka, která je na trhu již 36 let a stále rychle roste na pěti kontinentech a ve více než čtyřiceti zemích po celém světě. Od roku 1980 se vypracovala na jeden z největších a nejziskovějších franšízových systémů nabízených na trhu. Vysoká profesionalita a komplexnost služeb nabízených společností MBE znamenala, že v roce 2001 byla společnost zakoupena největší kurýrní společností na světě - UPS, která zůstává dodnes strategickým partnerem MBE v dodávce kurýrních zásilek.

Mail Boxes Etc. (MBE) pomáhá lidem a společnostem zvyšovat jejich produktivitu prostřednictvím outsourcingu procesů MBE Service Center, které neodpovídají jejich hlavním obchodním činnostem.

Kombinace více služeb MBE na jednom místě spolu s význačnou a jedinečnou úrovní zákaznického servisu poskytuje zákazníkům jedinečné řešení na jednom místě, které spojí jejich osobní nebo obchodní potřeby s jedním spolehlivým partnerem.

Kupte si exkluzivní právo rozvíjet MBE na jednom nebo více územích. Jako držitel Master-licence si přizpůsobujete obchodní koncept MBE místním podmínkám a podporujete start a rozvoj sítě v České republice.

Proč se stát majitelem licence s MBE?

 • Osvědčený obchodní systém
 • Mnohostranný model příjmů
 • Zkušené vedení značky
 • Globální franšízová síť
 • Cenné know-how, které napomáhá rozvoji vašeho obchodního konceptu v zemi
 • Vyhrazená trvalá podpora a školení s týmem oddaným dokonalosti

Bude obchodní koncept MBE fungovat v České republice?

Mimo Severní Ameriku působí 1 600 MBE center ve více než 40 zemích. Koncepce MBE se osvědčila jako přizpůsobivá a flexibilní a účinně pracuje v celé řadě kulturních a ekonomických prostředí - v rozvojových zemích, vyspělých ekonomikách a dokonce i v zemích ve stavu přechodu nebo krize.

MBE se dobře přizpůsobuje na mezinárodní úrovni, protože poskytuje širokou škálu základních služeb podnikům a spotřebitelům orientovaným na pohodlí.

Vlastní provozovny

5

Franšízové provozovny

Více než 1 600 MBE Center ve více než 40 zemích světa.

Německo, Rakousko, Francie, Itálie, San Marino, Velká Británie, Irsko, Polsko, Španělsko, Norsko, Rusko, Švédsko, Austrálie, Japonsko, Malajsie, Nový Zéland, Jižní Korea, Thajsko, Bahamy, Belize, Kajmanské ostrovy, Kolumbie, Kostarika , Dominikánská republika, Honduras, Martinik, Mexiko, Panama, Peru, Venezuela.

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Specializované školení je poskytováno na všech úrovních podnikání MBE: držitel master-licence, individuální franšízant, obchod, franšízant s více obchody, oblastní franšízant a samozřejmě zaměstnanci. MBE má dlouholeté cenné zkušenosti.

Všechny naše vzdělávací programy jsou navrženy tak, aby poskytovaly komplexní porozumění podnikání v oblasti MBE a výhody této zkušenosti. MBE poskytuje po počátečním školicím programu průběžný proces školení a vývoje, který pomůže každému franšízantovi uspět.

Shromažďování znalostí a zlepšování dovedností všech v síti pomáhá urychlit získávání know-how a výnosů. Školení pro individuální a oblastní franšízanty poskytuje držitel master-licence na příslušném území v příslušném místním jazyce.

Noví Master-franšízanti budou školeni společností MBE Worldwide S.p.a. v Itálii (v angličtině).


Potřebná počáteční investice

Podrobné informace o podmínkách spolupráce pro Českou republiku získáte přímo od zástupce společnosti na uvedených kontaktech nebo prostřednictvím odeslání kontaktního formuláře níže.


Základní požadavky

Poslání & Odpovědnost

 • Přizpůsobit obchodní koncept Mail Boxes atd. místnímu trhu
 • Přijmout, školit a spravovat kvalifikované pracovníky centrály
 • Otevřít a spravovat pilotní středisko ve vlastnictví společnosti
 • Rozvíjet vedení kandidátů a provádět disciplinovaný proces franšízového prodeje
 • Rozšiřovat síť prodáváním jednotlivých franšízových licencí
 • Podporovat obchodní školení nových podnikatelů na každé úrovni
 • Implementovat školicí programy k zajištění neustálého sdílení znalostí v síti
 • Poskytovat nepřetržitou podporu na celém území pro všechny franšízové aktivity, lokality, majitele a servisní týmy MBE
 • Sjednat místní rámcové smlouvy s partnery pro vaše centra
 • Vytvořit a udržovat pravidla podnikových standardů s ohledem na všechny smluvní aspekty franšízového systému Mail Boxes Etc..

Informace o franšízorovi

MBE Worldwide S.P.A.

Viale Lunigiana 35/37 - 20125 Milano (IT)

+34 677 121 554

info@mbefranchise.com

mbefranchise.com

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Maria Ilicheva (anglický jazyk) milicheva@mbeglobal.com

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Mail Boxes Etc..

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je MBE Worldwide S.P.A. (Viale Lunigiana 35/37 - 20125 Milano (IT)). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Mail Boxes Etc. a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na mbefranchise.com.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.