Mail Boxes Etc.

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Již 40 let je Mail Boxes Etc. (MBE) komplexním řešením pro firemní i maloobchodní zákazníky, kterým poskytuje služby balící a doručovací, tisku, marketingu, pronájmu poštovních schránek a adres virtuálních kanceláří. Samostatně nebo v kombinaci, MBE usnadňuje každodenní operace malých a středních podniků, profesionálů, SOHO a soukromých spotřebitelů s vynikající a jedinečnou úrovní individuálních zákaznických služeb. S více než 1 800 servisními centry působícími po celém světě ve více než 45 zemích, podnikatelé Mail Boxes Etc. pravidelně obsluhují přibližně 250 000 firemních zákazníků.

Mail Boxes Etc. (MBE) pomáhá lidem a společnostem zvyšovat jejich produktivitu prostřednictvím outsourcingu procesů MBE Service Center, které neodpovídají jejich hlavním obchodním činnostem.

Chceme přilákat úspěšné, motivované a podnikavé podnikatele a ženy, aby vlastnili a provozovali Master Franchise pro Českou republiku. Jako Master franšízant přizpůsobujete obchodní koncept MBE místním podmínkám a podporujete start a rozvoj sítě v České republice s využitím:

 1. Vyhrazená průběžná podpora a školení s týmem oddaným dokonalosti.
 2. Mnohostranný model příjmů.
 3. Branding a propagace. Všechny materiály, které potřebujete k podpoře marketingu vaší firmy.
 4. Cenné know-how, které pomůže rozvoji vašeho obchodního konceptu ve vaší zemi

Bude obchodní koncept MBE fungovat v České republice?

Celosvětová síť servisních center čítá více než +1 800 míst ve více než 45 zemích.

MBE se dobře přizpůsobuje na mezinárodní úrovni, protože poskytuje širokou škálu základních služeb podnikům a spotřebitelům orientovaným na pohodlí.

Vlastní provozovny

5

Franchisové provozovny

Více než 1 800 MBE Center ve více než 40 zemích světa.

Německo, Rakousko, Francie, Itálie, San Marino, Velká Británie, Irsko, Polsko, Španělsko, Norsko, Rusko, Švédsko, Austrálie, Japonsko, Malajsie, Nový Zéland, Jižní Korea, Thajsko, Bahamy, Belize, Kajmanské ostrovy, Kolumbie, Kostarika , Dominikánská republika, Honduras, Martinik, Mexiko, Panama, Peru, Venezuela.

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Specializované školení je poskytováno na všech úrovních podnikání MBE: držitel master-licence, individuální franšízant, obchod, franšízant s více obchody, oblastní franšízant a samozřejmě zaměstnanci. MBE má dlouholeté cenné zkušenosti.

Všechny naše vzdělávací programy jsou navrženy tak, aby poskytovaly komplexní porozumění podnikání v oblasti MBE a výhody této zkušenosti. MBE poskytuje po počátečním školicím programu průběžný proces školení a vývoje, který pomůže každému franšízantovi uspět.

Shromažďování znalostí a zlepšování dovedností všech v síti pomáhá urychlit získávání know-how a výnosů. Školení pro individuální a oblastní franšízanty poskytuje držitel master-licence na příslušném území v příslušném místním jazyce.

Noví franšízanti budou školeni v Barceloně a Itálii (v angličtině) nebo prostřednictvím specializované online vzdělávací platformy.


Potřebná počáteční investice

Podrobné informace o podmínkách spolupráce pro Českou republiku získáte přímo od zástupce společnosti na uvedených kontaktech nebo prostřednictvím odeslání kontaktního formuláře níže.


Základní požadavky

Poslání & Odpovědnost

 • Přizpůsobit obchodní koncept Mail Boxes atd. místnímu trhu
 • Přijmout, školit a spravovat kvalifikované pracovníky centrály
 • Otevřít a spravovat pilotní středisko ve vlastnictví společnosti
 • Rozvíjet vedení kandidátů a provádět disciplinovaný proces franšízového prodeje
 • Rozšiřovat síť prodáváním jednotlivých franšízových licencí
 • Podporovat obchodní školení nových podnikatelů na každé úrovni
 • Implementovat školicí programy k zajištění neustálého sdílení znalostí v síti
 • Poskytovat nepřetržitou podporu na celém území pro všechny franšízové aktivity, lokality, majitele a servisní týmy MBE
 • Sjednat místní rámcové smlouvy s partnery pro vaše centra
 • Vytvořit a udržovat pravidla podnikových standardů s ohledem na všechny smluvní aspekty franšízového systému Mail Boxes Etc..

Informace o franchisorovi

MBE Worldwide S.P.A.

Viale Lunigiana 35/37 - 20125 Milano (IT)

+34 677 121 554

info@mbefranchise.com

mbefranchise.com

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Maria Ilicheva (anglický jazyk) milicheva@mbeglobal.com

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Mail Boxes Etc..

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je MBE Worldwide S.P.A. (Viale Lunigiana 35/37 - 20125 Milano (IT)). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Mail Boxes Etc. a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na mbefranchise.com.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.