Qjob

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Qjob je inovativní online trh C2C, který nabízí hledání místních odborníků na řešení různých úkolů a na vzájemné propojení odborníků – profesionálů v oboru. Na platformě Qjob rychle najdete spolehlivého specialistu vhodného pro danou práci a až o 40 % levnější než tržní ceny. 

Na webu se mohou zaregistrovat zákazníci i profesionálové. Registrovaný uživatel může být svým profilem zákazník i profesionál. Zákazníci mohou vytvářet úlohy na základě požadavků, které chtějí vyřešit a na webu zveřejnit.

Profesionálové registrovaní v konkrétní kategorii budou informováni o nových pracovních místech v této kategorii. Potom mohou učinit nabídku. Zákazníci mají k dispozici přehled nabídek a dále mohou jednat s nejtalentovanějšími odborníky. Zákazníci mohou také procházet seznam profesionálů registrovaných v dané kategorii a požádat je o nabídku. Po konzultaci si zákazník vybere specialistu, kterému přijde potvrzení nabídky a ostatní obdrží oznámení o nezískání objednávky.

Po dokončení úlohy může profesionál na Qjob úkol označit jako dokončený, což následně potvrdí zákazník. Po dokončení se obě strany mohou navzájem hodnotit. Toto hodnocení se projeví na jejich profilech a započítá se do jejich hodnocení.

Tato služba je v Maďarsku aktivní od ledna 2020 a za 9 měsíců se na webu zaregistrovalo 20 tisíc uživatelů.

Zakladatelé společnosti Qjob mají za cíl urychlit mezinárodní expanzi prostřednictvím partnerství s franšízanty. Zájemci o franšízu mají možnost koupit si licenci na konkrétní město (aglomeraci) nebo dokonce pro celou zemi. Hlavní partneři (Master-Franšízanti) kupující národní licenci mohou prodávat další franšízové ​​licence franšízantům.

Tento typ trhu pro profesionály není novým konceptem, existuje několik úspěšných příkladů na západě (TaskRabbit, Thumbtack) a na východě (Youda, Kabanchik). Podle nedávných údajů z průzkumu veřejného mínění, v současnosti využívá online řešení problémů pouze asi 5-7 % domácností, ale kvůli pandemii nastala změna v přístupu. To znamená, že existuje vysoký potenciál pro rozšíření profesionálních trhů.

Trh ve střední a východní Evropě je v této oblasti poměrně segmentovaný, neexistuje jednotná konsolidovaná značka, a to navzdory opakovaným pokusům a milionům investic rizikového kapitálu.

Úspěch obchodního modelu Qjob spočívá ve skutečnosti, že kombinuje dynamiku a flexibilitu začínajících podniků s výhodami klasického řízení podniku, které poskytuje místní zastoupení a správu prostřednictvím modelu franšízy a přispívá k úspěchu našich partnerů.

Vlastní provozovny

Maďarsko - Budapešť

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Svým partnerům poskytujeme širokou škálu služeb, včetně IT podpory, SEO a online marketingu, i všeobecného manažerského poradenství.

Díky modelu Qjob může kdokoliv zahájit vlastní úspěšně spuštění IT, a to i bez souvisejících obchodních zkušeností. S naší podporou se Franšízanti mohou soustředit na regionální marketing.

5 důvodů, proč se připojit k Qjob:

 1. Technologické řešení:
  • Podporujeme vaši každodenní práci s profesionálním trhem prostřednictvím technologických řešení, které jsme vyvinuli. Prostřednictvím integrované stránky pro správu získáte aktuální informace o obchodních procesech.
 2. Růst a značka
  • Qjob je dynamický a rozvíjí online obchod s výhodami technologického start-upu, postaveného na měnících se potřebách dnešních spotřebitelů, zaměřeného na vzdálenou práci a bezpečnou komunikaci.
 3. Marketing
  • Marketingové aktivity společnosti Qjob se soustředí na silnou, aktivní komunikaci a místní PR, s cílem dosažení těch nejlepších výsledků.
 4. Školení
  • Poskytujeme podrobné školení o struktuře a fungování trhu a pomáháme ho přizpůsobit místním potřebám.
 5. Obchodní řešení
  • Věnujeme zvláštní pozornost vědomému obchodnímu plánování, proto poskytujeme interní program plánování projektu, který pomáhá našim partnerům.

Potřebná počáteční investice

Investiční náklady jsou předmětem individuální dohody. Vychází z počtu obyvatel v dané oblasti. Minimální počet obyvatel: 200 tisíc.

Investice se skládá z následujících jednorázových a běžných položek:

 • Franšízový poplatek: jednorázově
 • Technická podpora: měsíční poplatek
 • Marketingový příspěvek: měsíční poplatek
 • Royalty: 0 % v prvním roce, po 13. měsíci progresivně podle obratu

Základní požadavky

Franšízový koncept společnosti Qjob nabízí řešení pro každého, kdo chce zahájit vlastní IT start-up pomocí již vyzkoušeného a dobře fungujícího obchodního modelu.

Majitel franšízy je zodpovědný za:

 • Úhradu vstupního poplatku
 • Provozování svého operačního střediska ve městě s minimálně 200 tisíci obyvateli
 • Použití nástrojů vyvinutých franšízorem
 • Plnění závazků spjatých s dlouhodobým obchodním partnerstvím
 • Aktivní, otevřený přístup
 • Minimálně 2-4 hodiny volného času každý den pro správu projektu

Uchazeč o licenci by měl mít alespoň základní znalost angličtiny.


Informace o franšízorovi

Webtech Group Kft.

H-1095 Budapest, Soroksári str. 44 2nd floor, Hungary

+36 309 380 892

robert@qjob.hu

qjob.hu

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Róbert Kaszó

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Qjob.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je Webtech Group Kft. (H-1095 Budapest, Soroksári str. 44 2nd floor, Hungary). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Qjob a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na qjob.hu.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.