Alpine Pro s tržbami půl miliardy
Prodeje outdoorového specialisty se loni pohybovaly na úrovni 540 milionů korun. Firma se zařadila mezi největší v oboru.
Alpine Pro, který provozuje také svou síť prodejen na bázi franchisingu, loni prodal oblečení a další outdoor vybavení za 540 milionů korun. Dostal se tak na 15. pozici v žebříčku největší obchodů s textilem. Alpine Pro má v současnosti 18 vlastních a 46 franchisových obchodů. Konečným cílem je zhruba 100 prodejen v ČR.
Nahradili Adidas u olympioniků
Nedávno se firma, která na českém trhu působí 15 let, stala partnerem českých olympioniků. Bude je oblékat při zimních hrách ve Vancouveru 2010 a Londýně 2012. Česká firma Alpine Pro tak po 37 letech nahradila nadnárodního obra Adidas.
Další koncepty ze sektoru móda a obuv
Nejnovější zprávy
Zobrazit vše
Crazy Bubble hledá franšízanty i mastera
Jeden z největších evropských hráčů v bubble tea chce vstoupit na český trh. Jaké formy spolupráce nabízí?
Franšíza vs. multi-level marketing
Franšízing nabízí prověřené systémy, odbornou podporu a právní nezávislost, zatímco multi-level marketing (MLM) často připomíná rizikovou pyramidu.
Pizza ke dveřím zákazníků
Cartel Pizza se zaměřuje na rozvážku pizzy a dalšího občerstvení. Franšízantům nabízí odložené poplatky v začátcích podnikání.
Franšízy jako motor evropské ekonomiky
S více než 180 tisíci provozovnami a téměř 25 tisíci značkami patří Evropa k nejvyspělejším franšízovým regionům světa.
