IWG

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

IWG je přední světový poskytovatel flexibilního pracovního prostoru, který spojuje miliony podobně smýšlejících profesionálů a umožňuje jim být produktivnější. Mezi naše zákazníky patří někteří z nejúspěšnějších podnikatelů a jednotlivců na světě a 90% společností z žebříčku Fortune 500 s námi uzavřelo partnerství.

Rok 1989 byl rokem vizionářského podnikatele Mark Dixona, který zahájil revoluci ve světě práce a zahájil průkopnickou skupinu Regus ze své základny v belgickém Bruselu. V uplynulých letech a v reakci na měnící se dynamiku trhu a poptávku zákazníků byly do podnikání přidány nové značky prostřednictvím akvizice a organického růstu, které vyvrcholily vytvořením mateřské společnosti IWG plc v roce 2016.

Jsme schopni poskytnout řešení, které odpovídá všem druhům podnikání, stylu práce a cenovým bodům.

Vlastní provozovny

IWG má více než 3 500 poboček v 1 100 městech a 120 zemích po celém světě a stále vidí obrovský potenciál růstu, aby poskytla tolik potřebné možnosti flexibilního pracovního prostoru.

Franšízové provozovny

43 franšízantů s 500 otevřenými a brzy otevřenými centry v zemích Severní Ameriky, Latinské Ameriky, Karibiku, Evropy, Afriky, Středního východu, Asie a Oceánie. V Evropě máme franšízy ve Velké Británii, Německu, Itálii a Španělsku a neustále přidáváme nové země.

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Přístup k plnému využití jeho rozsáhlé sady proprietárních (dílčích) systémů a nástrojů:

  • Globální zákaznická podpora
  • Plná marketingová platforma včetně webových stránek a aplikací s nastavením a správou pro seznam umístění IWG
  • Schopnost využívat mezinárodní prodejní a marketingové kanály IWG včetně naší sítě globálních podnikových účtů
  • Poskytnutí přizpůsobitelného marketingového plánu
  • Přístup k sadě přizpůsobitelných marketingových šablon, včetně značení, akcí, reklamy, prodejních materiálů, PR materiálů a tiskovin IWG
  • Pravidelná kontrola marketingového plánu týmem IWG
  • Nábor a školení zaměstnanců

Potřebná počáteční investice

  • 30 000 EUR licenční poplatek za otevření centra
  • cca 260 000 EUR na vybudování vlastního centra a všech ostatních nákladů na jeho otevření.

Základní požadavky

Hledáme ambiciózní a cílevědomé partnery, kteří chtějí být součástí mezinárodní značkové sítě a těžit z replikace osvědčeného modelu s využitím zavedených procesů.

Jako majitel franšízy můžete pozvednout své původní podnikání, budete schopni maximalizovat výkonnost svých poboček a budou mít vůdčí schopnosti potřebné k tomu, aby tlačili své týmy centra na podporu prodeje a udržení spokojenosti svých zákazníků - dvě klíčové části provozu místa IWG.

Měli byste být nadšení pro značku, ale také pro odvětví jako celek - již nyní vidíme významné posuny ve způsobu, jakým lidé pracují se zaměstnavateli i zaměstnanci, kteří uznávají výhody práce ve sdíleném kancelářském prostředí.


Informace o franšízorovi

IWG Management (Czech Republic) s.r.o.

Na Strži 1702/65, 14000 Praha 4

+48 885 675 005

development@iwgplc.com

franchise.iwgplc.com

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Michal Dorszewski

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo IWG.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je IWG Management (Czech Republic) s.r.o. (Na Strži 1702/65, 14000 Praha 4). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému IWG a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na franchise.iwgplc.com.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.