Únor opět rekordní

Obdobný portál jako FranchisingINFO.cz funguje také v Polsku a na Ukrajině. Už v dubnu se rozjíždí maďarský web, který bude brzy následovat i rumunský.
Čtvrtek
15.03.2012
Návštěvnost portálu FranchisingINFO.cz přesáhla 15.300 uživatelů. Potvrzuje tak skutečnost, že zájem lidí o franchising v Česku neustále roste.
 

Druhý měsíc roku 2012 přinesl portálu FranchisingINFO.cz další rekordní čísla. Zatímco jeho lednová návštěvnost pokořila hranici 14.500, o měsíc později portál navštívilo již 15.300 uživatelů. Zvyšuje se také měsíční počet unikátních návštěvníků, těch už je téměř 10.500.

To ale není vše. Z celkového počtu únorových návštěvníků portálu FranchisingInfo.cz bylo zhruba 60 procent nových, kteří na stránky portálu zavítali poprvé. To znamená, že na portál nechodí pouze dosavadní dlouhodobí čtenáři, ale že se daří oslovovat a přitahovat i nové uživatele.

Portál ale nenavštěvují jen Češi. Z analýzy poradenské společnosti Profit system®, která portál FranchisingINFO.cz provozuje, vyplývá, že více než pět procent uživatelů jsou Američané, dalších necelých pět procent patří Slovákům. K dalším zahraničním návštěvníkům patří Poláci, Angličané nebo Francouzi. Podíl česky mluvících uživatelů dosahuje 80 procent. Z regionů a jejich měst si nejlépe stojí Praha, odkud pochází zhruba 35 procent návštěvníků. Následuje Brno, Ostrava, slovenská Bratislava, Plzeň, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Liberec a Hradec Králové.