Časopis je na světě!

Tým společnosti PROFIT system®, která časopis Vlastní firma FRANCHISING vydává (zleva): Jiří Böhm, Barbora Štanglová, Marek Halfar, Lenka Nováková, Gabriela Petrová.
Pátek
30.03.2012
Nový časopis Vlastní firma FRANCHISING je ode dneška k dostání na novinových stáncích. Lze jej objednat také online prostřednictvím portálu.
 

Rok 2012 se do historie českého franchisingu zapíše velkým tučným písmem. Začíná totiž vycházet zbrusu nový časopis o franchisingu. Magazín Vlastní firma FRANCHISING je zatím čtvrtletníkem, od příštího roku by měl být na stáncích k dostání každý druhý měsíc. Časopis čtenářům nabídne mimo jiné zajímavé rozhovory, užitečné tipy a trendy z oblasti franchisingu, a to jak v Česku, tak i v zahraničí.

V prvním čísle časopisu najdou čtenáři velký rozhovor s výraznou osobností českého byznysu, Stanislavem Bernardem, spolumajitelem Rodinného pivovaru Bernard, návod na založení firmy v 10 krocích, historii světoznámé automobilové značky Porsche nebo informace o tom, jak se v Česku staví senior domy, jak lze uspět s podnikáním na internetu nebo jak je možné otevřít si vlastní banku.

Magazín Vlastní firma FRANCHISING lze od 1. dubna objednat online ve vydavatelství na portálu Franchisinginfo.cz. K dostání jsou jak jednotlivé výtisky, tak i předplatné. Časopis je také možné si pořídit v síti maloobchodních prodejen Relay, Inmedio, M-Trafik a Peal.

Objednejte si předplatné on-line

Nejjednodušší způsob, jak se přihlásit k předplatnému on-line, je jeho objednání na stránce franchisinginfo.cz/vydavatelstvi. Platby lze provést převodem z účtu z jakékoli banky.

Objednávka předplatného ze zahraničí

Předplatné magazínu Vlastní firma FRANCHISING je možné si objednat i ze zahraničí. Předplatitel v tomto případě hradí náklady vzniklé v souvislosti s odesláním zásilky do zahraničí. Pro předplatitele ze Slovenska je poštovné a balné zdarma. V případě zájmu si objednejte časopis on-line na franchisinginfo.cz/vydavatelstvi.