Franchisový veletrh v březnu

Kombinace informací od vystavovatelů a z doprovodného programu láká návštěvníky, kteří mají zájem o podnikání v oblasti franchisingu.
Čtvrtek
06.12.2012
O své zkušenosti z oblasti franchisingu se v rámci doprovodného programu podělí i zahraniční hosté.
 

Po úspěchu 1. ročníku připravují Veletrhy Brno další Franchise Meeting Point. Ten se bude na brněnském výstavišti konat od 8. do 9. března 2013. Pro majitele franchisových systémů je veletrh příležitostí pro svou prezentaci, případně pak pro získání nových franchisových partnerů.

Ti, co na veletrh zavítají, se mohou těšit na franchisové systémy nejen z České republiky a Slovenska, ale také na koncepty z Rakouska, Polska i ze vzdálené Austrálie. Z ČR se se budou prezentovat například Yves Rocher, Náš Grunt, Business for Breakfast, Sklizeno, EVROPA realitní kancelář, Oxalis, Fit Hany Bany nebo Subway.

V rámci doprovodného programu si budou moci návštěvníci veletrhu poslechnout jistě zajímavé přednášky zahraničních hostů. „Ze známých zahraničních expertů zejména na téma expanze franchisových systémů bych uvedl R.G. Kirsta, jednatele organizace Franchise Pool International, Waltraud Martius ze společnosti SYNCON – International Franchise Consultants, Rakousko nebo profesora Eckhard Flohra z mezinárodní kanceláře PF&P Rechtsanwälte, Německo – Rakousko," řekl odborný poradce Franchise Meeting Point a garant doprovodného programu Aleš Tulpa.

Zároveň s veletrhem Franchise Meeting Point budou probíhat ve vedlejších halách další veletrhy, a to ProDítě, Rybaření a veletrh osobních financí a investičních příležitostí PENíZE, který je jediným takto zaměřeným veletrhem v České republice. Mezi návštěvníky se řadí zejména mladé rodiny, podnikatelé a také generace dnešních třicátníků se zájmem o investování, zhodnocení svého majetku a financování vlastního podnikání. A jednou z možností osobních investic je samozřejmě také investování do podnikání formou franchisy.

Více informací o veletrhu Franchise Meeting Point 2013 naleznete zde.