Do Paříže za franchisou

Franchise Expo Paris představí více než 500 vystavovatelů. Účastnit se bude i poradenská společnost PROFIT system.
Pátek
15.03.2013
Franchise Expo Paris přivítá přes 500 vystavovatelů na 23 tisících m2. Koná se 24. až 27. března.
 

Už za týden se v Paříži uskuteční největší veletrh franchisingového podnikání Franchise Expo Paris. Ve dnech 24. až 27. Března se zde představí více než 500 vystavovatelů z více než 83 zemí. Francouzský veletrh představí mezinárodní značky, které předvedou své koncepty. Očekává se, že akci by mohlo navštívit bezmála 32 tisíc návštěvníků, kteří mají zájem o podnikání formou franchisingu. Na akci budou nejvíce zastoupeny koncepty z oblasti módy a gastronomie.

Letos se Franchise Expo Paris představí už po dvaatřicáté. Veletrh se koná ve výstavním centru Porte de Versaille o rozloze 23 tisíc m2. Organizátorem akce je federace francouzských obchodníků, kteří připravují bezplatné přednášky a workshopy na témata franchisingu a zakládání nových firem. Mediálním partnerem akce je i portál Franchising.pl, který provozuje poradenská firma PROFIT system. Ta se účastní veletrhu i jako vystavovatel už po desáté. Nebudou chybět ani zástupci českého zastoupení PROFIT system a portálu Franchising.cz.

Přes 4 dny se budou návštěvníci moci účastnit přes 100 přednášek a workshopů. Jednou z akcí bude Škola Master franchisy, která pomůže podnikatelům ukázat, co vše potřebují vědět k úspěšnému rozvoji sítě na základě master licence. Nebudou chybět též „vesničky“ expertů, podnikatelů a finančníků, v kterých se budou nacházet odborníci a profesionálové na danou problematiku.

Více informací o veletrhu, kde si mohou čtenáři Franchising.cz objednat po internetu i volný vstup, naleznete zde