Rošáda na Slovensku

Nový prezident SFA Jozef Šétaffy je majitelem původně slovenského franchisového konceptu Pizza Mizza. V provozu je v současné době 13 poboček na Slovensku i v ČR.
Úterý
16.04.2013
Na výročním valném shromáždění Slovenské asociace franchisingu byl zvolen nový prezident Jozef Šétaffy.
 

Dne 11. dubna se konalo v Bratislavě výroční valné shromáždění Slovenské asociace franchisingu. Na něm bylo ustanoveno nové představenstvo. Byl zvolen také nový prezident, kterým se stal Jozef Šétaffy, předseda představenstva společnosti Gastronet, která je majitelem značky a franchisovou centrálou řetězce Pizza Mizza. Šétaffy vystřídal na pozici prezidenta Richarda Churého, který vedl SFA od roku 2008.

V novém představenstvu vedle Šétaffyho zasednou Tibor Antony z firmy Naturhouse, Marian Paták z realitní kanceláře Directreal, Pavol Rak z advokátní sítě Noerr a Andrej Valentovič, který drží master-franchisové licence na Svět zdraví a Končím s fajčením. Představenstvo se na valném shromáždění shodlo na dalším směřování SFA. Základním cílem stanov SFA zůstává propagace a podpora podnikání formou franchisingu a ochrana zájmů jejích členů. Dalšími důležitými body jsou zprostředkování vzájemné výměny důležitých informací a organizace aktivit tak, aby SFA byla užitečná zejména pro svoje členy.

Podle asociace působí na Slovensku víc než 100 franchisových konceptů, počet členů v SFA činí 30. Nedávno do SFA vstoupily společnosti Hany Bany, Reach Local Slovakia, Kung Food, alianciaadvokatov, či Bussiness for Breakfast.