Změň život, založ firmu

Šesté číslo magazínu Vlastní firma FRANCHISING lze od 3. července objednat online ve vydavatelství na portálu Franchising.cz. K dostání jsou jak jednotlivé výtisky, tak i předplatné. Časopis je také možné si pořídit v síti maloobchodních prodejen Relay, Inmedio, M-Trafik a Peal.
Středa
03.07.2013
Od 3. července je na novinových stáncích k dostání další číslo magazínu Vlastní firma FRANCHISING.
 

Nové číslo magazínu Vlastní firma FRANCHISING přináší mimo jiné rozhovor s šéfkuchařem, moderátorem a podnikatelem Zdeňkem Pohlreichem. Mimo to vám v letošním dalším vydání našeho magazínu představíme příběhy franchisantů, kterým se vyplatila sázka na vlastní síly, odešli ze zaměstnání a rozhodli se budovat vlastní byznys. Prozradíme vám také, co vše je třeba k zahájení podnikání na živnostenský list, nebo poradíme, na co se připravit, máme-li namířeno na schůzku s poskytovatelem franchisové licence. V novém čísle magazínu najdete také kupón s 15% slevou na vstup na mezinárodní konferenci FRANCHISING FORUM 2013, která se uskuteční 15. října v Praze a bude plná informací nejen pro zájemce o franchisové ponikání.

Objednejte si předplatné on-line

Nejjednodušší způsob, jak se přihlásit k předplatnému on-line, je jeho objednání na stránce franchising.cz/vydavatelstvi. Platby lze provést převodem z účtu z jakékoli banky nebo prostřednictvím PayU.

Objednávka předplatného ze zahraničí

Předplatné magazínu Vlastní firma FRANCHISING je možné si objednat i ze zahraničí. Předplatitel v tomto případě hradí náklady vzniklé v souvislosti s odesláním zásilky do zahraničí. Pro předplatitele ze Slovenska je poštovné a balné zdarma. V případě zájmu si objednejte časopis on-line na franchising.cz/vydavatelstvi.