Slovenská spolupráce

Franchisové koncepty podporovala i Výstava pro podnikání a franchising, která se konala poprvé ve dnech 30. a 31. října v Bratislavě.
Pondělí
16.12.2013
Poradenská společnost PROFIT system se stala přidruženým členem Slovenské franchisingové asociace.
 

Slovenský franchisový trh zažívá rychlý boom. Všímá si toho i konzultační společnost PROFIT system franchise services, která nabízí poradenství v oblasti franchisingu. Na Slovensku vidí firma potenciál franchisového trhu, a proto se stala i přidruženým členem Slovenské franchisingové asociace.

Další činností společnosti PROFIT system je i mediální propagace franchisových systémů a trhu jako takového. Díky přidruženému členství v SFA se firma stala jejím mediálním partnerem. Veškeré informace bude zveřejňovat na stránce Franchising.sk. Ten se úspěšně zařadil do rodiny portálů, které firma už provozuje ve střední a východní Evropě. „Jako mediální partneři budeme informovat o aktualitách SFA a nejen o tom. Na portále mohou podnikatelé, kteří se rozhodují o vlastní franchise, najít informace o zajímavých franchisových konceptech,“ přibližuje spolupráci jednatel PROFIT system Marek Halfar.

Na Slovensku v současnosti působí podle zprávy SFA více jak 120 franchisových systémů, z toho kolem čtvrtiny má slovenský původ. Ve vyspělých zemích je trend přesně opačný, protože převažují domácí koncepty. Na základě těchto skutečností lze očekávat, že franchising na domácí půdě bude dosahovat stále většího významu.

Mezinárodní společnost PROFIT system franchise services se zabývá komplexním poradenstvím v oblasti franchisingu a během svého působení už zpracovala přes 130 franchisových konceptů. Mimo poradenství ve zpracování franchisových konceptů se zabývá i mediální podporou. Mimo internetové portály zaměřené na franchisový trh vydává také v Polsku, České republice a na Ukrajině tištěný magazín Vlastní firma FRANCHISING. Společnost PROFIT system působí v Polsku, Maďarsku, ČR, Slovensku, Chorvatsku, Srbsku, Rumunsku, Rusku a na Ukrajině.