Pro franchisu na veletrh

Největším veletrhem, který se zabývá franchisovým podnikáním, je ten v Paříži. Koná se v březnu a navštíví jej až 15 tisíc účastníků.
Pátek
12.09.2014
Franchisové veletrhy lákají návštěvníky na pozitiva franchisového podnikání. V říjnu se uskuteční jeden z největších v Polsku.
 

Podzim je období, kdy se konají různé veletrhy. Ani franchisové nezůstávají pozadu. Jeden z největších z nich, Franchise Expo 2014, se koná v polské Varšavě a letos jej mohou návštěvníci navštívit mezi 16. a 18. říjnem. Pořadatelem je poradenská společnost PROFIT system, která pomocí dceřinných společností působí i v zemích střední a východní Evropy.

Veletrh Franchise Expo 2014 se bude konat v Paláci kultury ve Varašavě a návštěvníci se mohou setkat s více než 150 vystavovateli z různých oborů od gastronomie po produkty pro děti. Někteří z vystavovatelů nehledají franchisanty pro polský trh, ale očekávají, že účastí naleznou potenciální partnery i z jiných států Evropy, zejména na východ a jih od Polska. Loni veletrh navštívilo až 7 tisíc účastníků. 

Franchising je přesně ten druh podnikání, který může v drsné konkurenci začínajícím podnikatelům pomoci. I v České republice se bude konat akce, která představí franchisové koncepty hledající nejen franchisové partnery, ale také master-franchisanty, kteří by pomohli prorazit zahraničním konceptům v Česku. Konference Franchising forum, kterou pořádá Česká asociace franchisingu, se bude konat 14. října v Praze.

I Slovensko nezůstane pozadu. Výstava pro podnikání a franchising, která se konala v dubnu v pražských Letňanech, se znovu uskuteční 29. a 30. října v Bratislavě v Pálffyho paláci.