Reklama u nás

Pátek
01.01.2016
Zájemci o inzerci několik možností jak oslovit potenciální franšízanty a zájemce o podnikání. A to využitím služeb portálu Franchising.cz a magazínu Vlastní firma FRANCHISING nebo prostřednictvím direct-mailingu či účastí na Veletrhu FRANCHISINGU.
 

Co je Franchising.cz?

Franchising.cz je portál zabývající se trhem malého a středního podnikání, zaměřuje se především na podnikání pod zavedenou značkou - franchising. Je efektivním nástrojem pro využití reklamních prostředků společností, které chtějí získat nové zájemce o licenci.

Co je Vlastní firma FRANCHISING?

Vlastní firma FRANCHISING je časopis věnovaný nejen otázkám franchisingu, ale podnikání obecně. Čtenářům nabízí mimo jiné zajímavé rozhovory, příběhy, užitečné tipy a rady, jak podnikat. Cílem magazínu je nejen přinášet nápady na podnikání a příběhy již fungujících podnikatelů, ale také informovat o novinkách na trhu a představit zajímavosti ze světa franchisingu. Obsah je originální a dostupný pouze v magazínu. Vychází čtvrtletně a je k dostání v trafikách sítí GECO, Relay, Inmedio, Peal a M-Trafik a nebo online ve vydavatelství.

Cílová skupina

Důvodem úspěchu portálu a časopisu zabývajících se podnikáním a financemi je schopnost oslovit požadovanou cílovou skupinu stávajících i budoucích podnikatelů, ale také manažery a odborníky z ekonomického prostředí.

Kontakt pro objednávky reklamy

Pokud se zajímáte o umístění reklamy v našich médiích, vyplňte, prosím, níže uvedený dotazník nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 775 661 787. Připravíme strategii komunikace, plán inzerce a reklamy pro Vaši firmu.

Vydavatelem magazínu Vlastní firma FRANCHISING a provozovatelem portálu Franchising.cz je poradenská společnost PROFIT system franchise services s.r.o.


Dotaz - poradenství
Dotaz - poradenství
If you see this, leave this form field blank