Uzavřete byznys na veletrhu

Ze značek, které se letos představí na varšavském franšízovém veletrhu, můžeme jmenovat například Domino`s Pizza, Lodostrefa, Credit Agricole, Socatots, My Travel nebo Western Chicken.
Úterý
22.09.2015
Více než 150 vystavovatelů a 7000 návštěvníků. Tak bude vypadat letošní franšízový veletrh v polské Varšavě.
 

Podzim je obdobím, kdy je možné navštívit řadu zajímavých veletrhů. Výjimkou nejsou ani ty zaměřené na franšízový způsob podnikání. Jeden z největších v Evropě, Franchise Expo 2015, se uskuteční od 15. do 17. října ve varšavském Paláci kultury. Letošní rok přinese řadu novinek. Jednou z nich je rozšíření veletrhu, jehož pořadatelem je společnost PROFIT system. Návštěvníci a vystavovatelé tak budou mít letos k dispozici dva nové sály, kam se vejde nejen více stánků, ale budou i větší.

„Stále častěji se firmy rozhodnou vybudovat výstavní stánek tak, aby co nejvíce přiblížil předmět jejího podnikání. Ani varšavský veletrh, který je největší franšízovou akcí v regionu střední a východní Evropy, není výjimkou,“ říká organizátor veletrhu Arkadiusz Slodkowski s tím, že i v Paláci kultury bude možné narazit na kavárny, bistra či obchody s oblečením, které jsou kopií opravdových poboček. Díky tomu mají dle organizátorů vystavovatelé větší šanci na oslovení potenciálních franšízantů.

Návštěvníci z řad zájemců o franšízové licence si budou moci vybrat z konceptů z celé řady oborů. Na své si přijdou ti, co touží po vlastním podnikání v oblasti gastronomie stejně jako ti, které láká například oblast módy, vzdělávání nebo chtějí mít vlastní banku. Minulé ročníky přilákaly více než 7000 návštěvníků a podobnou, ne-li větší, návštěvnost očekávají pořadatelé i letos.

Pro ty, co se chtějí dozvědět informace o franšízovém způsobu podnikání, připravili pořadatelé vzdělávací fórum. Během něj se odborníci a podnikatelé s návštěvníky podělí o své zkušenosti, tipy a nejnovější informace z jejich branže. Rad se dočkají ti, kteří ještě nemají svůj vytoužený koncept vybraný stejně jako ti, co stojí na samém začátku samostatného podnikání pod zavedenou značkou.