Věřte v úspěch

Příběhy, rozhovory, tipy a rady pro byznys. To vše najdete v novém čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING, který je právě v prodeji.
Pondělí
07.12.2015
Petr Hrubý vybudoval svou firmu Broker Consulting sám, na zelené louce. Jak se mu to povedlo, se dočtete v novém čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING.
 

Počátky podnikání i plány do budoucna. S tím vším se nám majitel a zakladatel v jedné osobě společnosti Broker Consulting v rozhovoru pro magazín Vlastní firma FRANCHISING. Přečtěte si tedy o tom, jak dosáhl úspěchu v oblasti finančního poradenství a co je pro něj v podnikání nejdůležitější. Nejen to však najdete ve zbrusu novém čísle magazínu, které je nabyté příběhy podnikatelů, ale i tipy na podnikání pro ty, co se chtějí vrhnout do vlastního byznysu.

Informace zde naleznou i ti, kteří se stále nerozhodli, zda je pro ně franšízový způsob podnikání vhodný. V rubrice Franšíza od A do Z se totiž dočtete, jestli se pro roli franšízanta hodíte, či byste se měli vydat jinou cestou. Často je velmi zajímavé se inspirovat od těch, kteří se již do provozování franšízy pustili. Proto nalistujte rubriku Můj franšízing a dočtete se, jak se podniká pod hlavičkou sítě Boutique Gurmán. Se svými zkušenostmi se totiž svěřil jeden z jejích franšízantů Břetislav Slivka.

Každé podnikání, a to franšízové nevyjímaje, se neobejde bez určité dávky byrokracie. Aby pro začínající podnikatele bylo administrativní „martyrium“ co nejsnesitelnější, je tu rubrika Dobré rady. Tentokrát se právníci z kanceláře Havel, Holásek & Partners zabývali problematikou soutěžního práva, které je i ve franšízingu důležité. Praktické rady jak rozjet e-hop s oblečením najdete v rubrice Moje firma, sekce Franšíza na míru pak odhalí jak postupovat, chcete-li se stát franšízovým partnerem konceptu Naturhouse.

Nové číslo magazínu Vlastní firma FRANCHISING najdete na pultech prodejen tisku Relay, Inmedia a GECO tabák. Objednat si jej však můžete i v nakladatelství na našem portálu, a to zde.