Za franšízou do Paříže

Minulý ročník Franchise Expo Paris navštívilo přes 35 tisíc návštěvníků, z čehož téměř 3 tisíce z nich se zajímalo o master-franšízové systémy.
Pátek
05.02.2016
Paříž se v březnu opět stane centrem světového franšízingu. Od 20. března se zde uskuteční čtyřdenní Franchise Expo Paris.
 

Již více než 30 let se každoročně v Paříži setkávají zástupci společností z různých oborů, aby veřejnost seznámili s nabídkami jejich franšízových konceptů. Nejinak tomu bude i letos. Brány výstaviště Porte de Verseilles se zájemcům o franšízový způsob podnikání otevřou v neděli 20. března a ti jej budou moci navštívit až do středy 23.března. Oficiálním partnerem této akce je i společnost PROFIT system. Díky tomu mohou čtenáři Franchising.cz získat volný vstup na tuto akci, pokud se zaregistrují na stránkách konference. 

Svou velikostí se Franchise Expo řadí mezi největší franšízové akce na světě. Jen v loňském roce své franšízové nabídky na veletrhu prezentovalo 108 zahraničních franšízových značek z více než 25 zemí světa. Nechyběly koncepty ze Spojených států amerických, Kanady, Německa, Ruska, Velké Británie nebo i Izraele či Koreje.

Pořadatelé očekávají, že letošní ročník nabídne návštěvníkům 500 vystavovatelů ze zhruba 90 sektorů, a to včetně expertů a poradců, kteří se ve franšízovém byznysu pohybují řadu let. Na akci by se mělo představit více než 110 nových konceptů, které mají zájem svůj byznys rozšiřovat jak ve Francii, tak i v ostatních evropských státech.

Pokud se zaregistrujete na stránkách FranchiseParis.com, získáte vstup na tuto franšízovou akci ZDARMA. Potkat se zde můžete i se zástupci českého portálu Franchising.cz.

Těšíme se na Vás v březnu.