Podnikání musí sedět

Příběhy, rozhovory, tipy a rady pro byznys. To vše najdete v novém čísle MAGAZÍNu Vlastní firma FRANCHISING, který je právě v prodeji.
Středa
16.03.2016
Známý český lékař a televizní moderátor Roman Šmucler začal podnikat již na počátku 90. let. O tom, jaké to bylo, se dočtete v novém čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING.
 

Televizní tvorba i zdravotnictví, to jsou branže, z nichž má Roman Šmucler velké podnikatelské zkušenosti. V rozhovoru pro magazín se nám svěřil s tím, jak se momentálně v Česku podniká ve zdravotnictví a jaké byly jeho první kroky v televizním byznysu. Nejen to však najdete ve zbrusu novém čísle časopisu, které je nabyté příběhy podnikatelů, ale i tipy na podnikání pro ty, co chtějí rozjet svou vlastní firmu.

Pomoc ocení zejména ti, kteří přemýšlí o vstupu do franšízové sítě, nicméně stále ještě nejsou rozhodnuti, která je ta pravá. V rubrice Franšíza od A do Z vám poradíme, na co se při výběru toho správného franšízového konceptu soustředit. V Supertématu pak najdete příklady značek, které slaví úspěch nejen ve velkých městech. Přijdete tak na to, že byznys se dá dělat i v menších městech.

Každé podnikání, a to franšízové nevyjímaje, se neobejde bez určité dávky byrokracie. Aby pro začínající podnikatele bylo administrativní „martyrium“ co nejsnesitelnější, je součástí nového čísla také rubrika Dobré rady. Tentokrát se právníci z kanceláře Havel, Holásek & Partners zabývali tématem mimosoudního řešení sporů, které může mnohým podnikatelům ušetřit nejen čas, ale i peníze. Praktické rady jak založit a provozovat „tak trochu jiné“ kadeřnictví najdete v rubrice Moje firma, sekce Franšíza na míru pak odhalí co dělat, chcete-li se připojit do rodiny franšízantů sítě My Food.

Nové číslo Magazínu Vlastní firma FRANCHISING najdete na pultech prodejen tisku Relay, Inmedia a GECO tabák. Objednat si jej však můžete i v nakladatelství na našem portálu, a to zde.