RE/MAX vede nový ředitel

Nový ředitel společnosti RE/MAX Milan Žák je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, kde vystudoval Ekonomiku zahraničního obchodu. Mezi jeho volnočasové aktivity patří běhání, cyklistika a dovede ocenit i kvalitní knihu či film.
Středa
22.06.2016
Franšízového specialistu na reality povede nově Milan Žák. Společnost vytvoří i nový dozorový orgán.
 

Ve vedení realitní kanceláře RE/MAX probíhají významné změny. Novým výkonným ředitelem se stal Milan Žák, který má dlouholeté zkušenosti s řízením mezinárodního byznysu. Před nástupem na aktuální pozici získával zkušenosti ve společnostech jako Procter&Gamble, Bongrain, Penta nebo Karlovarské minerální vody. Ve své nové roli bude odpovídat za marketing, finance, provoz, RE/MAX Akademii a business development. Spolu s nástupem nového ředitele byl vytvořen i nový dozorový orgán.

Milan Žák přebírá exekutivní pravomoci od prezidenta společnosti a majitele Davida Krajného, který se hodlá věnovat strategickému řízení sítě v Čechách a na Slovensku.  „Milan ve své kariéře docílil mimořádných výsledků napříč obory. Věřím, že jeho přítomnost nám pomůže udržet náskok oproti konkurenci, a to nejen v podobě obratu, ale i podílu na trhu a distribuci,“ komentuje příchod nového ředitele David Krajný, prezident RE/MAX ČR a SR.

Novému dozorovému orgánu, který s organizační změnou souvisí, bude předsedat prezident David Krajný. Jejími dalšími členy budou Lucie Krajná, Jan Doksanský a nový CEO Milan Žák. Účelem nově vzniklého orgánu má být společné hledání a implementace strategických kroků vedoucích k rozvoji sítě.

Společnost RE/MAX byla založena roku 1973 v americkém Denveru. Po celém světě má 6299 kanceláří, právně a finančně nezávislých subjektů situovaných v 90 zemích světa. Na českém trhu působí společnost RE/MAX od roku 2005. Disponuje zde 117 kancelářemi s téměř 1 200 makléři.