Evropské franšízy ve Varšavě

Na své si přijdou v polské metropoli ti, co touží po vlastním podnikání v oblasti gastronomie stejně jako ti, které láká například oblast módy, vzdělávání nebo chtějí mít vlastní banku.
Pondělí
11.09.2017
Největší veletrh franšízingu ve střední a východní Evropě se blíží. Účastnit se ho má 200 vystavovatelů a sedm tisíc návštěvníků.
 

Již 15. ročník FRANCHISE EXPO se bude i tento rok konat na podzim v Polsku, a spojí dohromady během tří dnů skrze obchodní jednání na 200 franšízových značek a asi 7 000 zájemců o různé franšízové příležitosti.

Veletrh letos proběhne ve dnech 26. - 28. října (čtvrtek, pátek, sobota) ), místem konání zůstává Palác kultury a vědy ve Varšavě.

FRANCHISE EXPO je ideálním místem pro výměnu kontaktů a setkání potenciálních obchodních partnerů. Je vynikající a jedinečnou příležitostí pro vystavovatele a prezentaci jejich franšízových konceptů. Poskytuje také možnost navázat na místě osobní kontakty s potenciálními franšízanty a franšízory, kteří chtějí rozvíjet své podnikání v Polsku i dalších evropských zemích.

Návštěvníci FRANCHISE EXPO jsou nejen podnikatelé a majitelé malých a středních podniků, kteří hledají franšízovou příležitost. Zájemci o franšízové licence si budou moci vybrat z konceptů z celé řady oborů.

Pořadatelem je mezinárodní poradenská společnost PROFIT system franchise services, která vydává v ČR magazín Franchising a provozuje portál franchising.cz. Následně v listopadu proběhne také již druhý Veletrh franchisingu v Praze.

Chcete se přidat a prezentovat svou značku na FRANCHISE EXPO ve Varšavě?
Kontaktujte českou pobočku společnosti
PROFIT system

"Mnoho let se pravidelně výstavy účastním, a vždy jsem se tam setkal s lidmi, kteří se několik měsíců poté stali našimi franšízanty. Hlavní výhodou akce je, že sdružuje osoby, které opravdu chtějí podnikat v oblasti franšízingu a také pro to něco dělají," říká Wojciech Goduński, majitel úspěšných polských franšízových značek jako Western Kuře, Rybkodajnia, Western Tortilla, Cofeelofee a Mangatto.

Nevíte, jak vybrat ten správný franšízový koncept? Sháníte peníze pro rozvoj podnikání?

Navštivte FRANCHISE EXPO ve Varšavě a setkejte se s franšízovými experty, navštivte sérii workshopů a prohlubte své znalosti ze světa podnikání a franšízových licencí a konceptů. Aktuální a definitivní seznam vystavovatelů bude zveřejněn v září, mezi účastníky jsou již nyní například společnost Sunkins, která provozuje v ČR franšízovou síť Svět zdraví, pro Čechy také známá značka mBank.