Hledáte inspiraci?

Stále častější trendem je vytváření vystavované plochy připomínající skutečné maloobchodní prodejny nebo servisních míst, aby kandidáti mohli vidět, jak by jejich podnikání mohlo vypadat.
Pátek
29.09.2017
Navštivte Franchise Expo ve Varšavě 26. - 28. října 2017. Zúčastnit se má na 200 vystavovatelů a sedm tisíc návštěvníků.
 

Franchise Expo ve Varšavě je největší franšízovou událostí ve střední a východní Evropě. Je to ideální místo pro výměnu kontaktů a setkání s potenciálními obchodními partnery. Je také vynikající příležitostí pro franšízové společnosti, aby se setkali s potenciálními franšízanty a rozvíjeli své podnikání. Návštěvníci Expo jsou hlavně podnikatelé a majitelé malých a středních podniků, kteří hledají dobré podnikatelské možnosti na principu franšízingu.

V letošním roce bude Franchise Expo shromáždit 7 000 návštěvníků a 200 franšízových značek s investiční částkou od několika tisíc do více než jednoho milionu EUR. Akce bude probíhat ve 13 sálech Paláce kultury a vědy ve Varšavě.

"Franchise Expo je povinnou událostí pro franšízory, kteří hledají partnery. Je také dobré být zde, pokud se chcete postarat o image vaší společnosti na franšízovém trhu," - říká Grzegorz Karmowski, ředitel oddělení rozvoje Nest Bank.

Největší zastoupení na Franchise Expo ve Varšavě mají již tradičně gastronomické franšízy. Organizátoři očekávají více než 60 značek, většinou restaurací, jako jsou McDonald’s, Burger King, Salad Story, Telepizza, Kebab King, Sušenky, Dominos Pizza, Mr. Kebab, New York Pizza. Očekává se také mnoho značek zmrzliny a kaváren, jako např. Carte Dor, Chop thajská zmrzlina, Bonano, Lodolandia, Mangatto, Marsjano, Coffeeloffee, Coffee Feel, tak! Káva atd.

Prodejny potravin jsou mezi návštěvníky také populární. V letošním roce představí své podnikání značky jako Carrefour, Delikatesy Centrum, Groszek, Intermarche, Żabka a další. Podnikatelé se zájmem o finanční a pojistné koncepce naleznou nabídky účetních kanceláří PZU, Superpolisa, Credit Agricole, Eurobank, Getin Noble Bank, Nest Bank a Daňové správy. Mezi vystavovateli budou také zástupci realitního trhu, včetně Dom Development, Metrohouse a Nieruchomości Północ. Na franchisingu Expo ve Varšavě budou vystavovat řada mezinárodních značek, například koncepty z USA, Austrálie, Indie, Albánie, Běloruska, Nizozemska, Spojeného království, Španělska, Rumunska, Slovenska a Ukrajiny.

Organizátorem akce je mezinárodní poradenská společnost PROFIT system®. Česká pobočka společnosti je rovněž hlavním organizátorem Veletrhu FRANCHISINGU 2017, který se uskuteční v Praze 15. listopadu ve Slovanském domě.

Čtenáři portálu Franchising.cz, kteří chtějí získat volnou vstupenku na Franchise Expo ve Varšavě mohou kontaktovat redakci na emailu redakce@franchising.cz.


Populární na fóru

Kolik může stát pronájem v nákupním centrum?

Ahoj, nevím jak moc je tvůj dotaz aktuální,ale při pohledu na web jsem našel něco, co by pro tebe mohlo být vhodné, jde o prostor který nabízím k pronájmu v centru...

4 komentář(e)
posledni 15.01.2019
Kolik může stát pronájem v nákupním centrum?

Ahoj, nevím jak moc je tvůj dotaz aktuální,ale při pohledu na web jsem našel něco, co by pro tebe mohlo být vhodné, jde o prostor který nabízím k pronájmu v...

4 komentář(e)
posledni 15.01.2019
Franchisingová smlouva

Sice jsou náležitosti trochu volnější, ale to může představovat výhodu i nevýhodu zároveň. Vždycky je na místě nechat si poradit od odborníků a mít jistotu,...

2 komentář(e)
posledni 30.11.2017
S riziky počítáme

Od ELKO EP prakticky denně odebíráme relé do rozvaděčů. Ale měl jsem za to, že jsou známí pouze na českém trhu. Teď jsem mile překvapen, že je i...

1 komentář(e)
posledni 13.06.2017
Franchisingová smlouva

Hraapla@seznam.cz

2 komentář(e)
posledni 21.05.2017
Rozvoj franšízingu v Česku

Dobrý den, můžu se zeptat kolik je v roce 2017 nebo 2016 už franchisingových poboček v ČR? DĚKUJI

1 komentář(e)
posledni 03.03.2017
Radim Jančura: Podnikání je o překážkách

Pan Jančura není žádný superhrdina ani Mirek Dušín, jediné co se mu podařilo je vyplnit mezeru na trhu a z toho profitovat. Osobní zkušenost mě přesvědčila, že...

2 komentář(e)
posledni 11.02.2017
Návrat zahraničních značek

Franchising jako téma na Radiožurnálu :-) (cca 18:30) http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3335349#

1 komentář(e)
posledni 16.03.2015