Za franšízami do Paříže

Franchise Expo v Paříži pomáhá každoročně rozvíjet franšízové sítě ve Francii a na mezinárodní úrovni tím, že umožňuje tisícům podnikatelů realizovat svůj sen o založení vlastního podniku. V březnu veletrh přivítá na 550 vystavovatelů z 25 zemí.
Úterý
06.02.2018
FRANCHISE EXPO PARIS přivítá v březnu na 550 vystavovatelů. Čtenáři Franchising.cz mohou získat zvýhodněné vstupné.
 

Již 37. ročník Veletrhu franšíz ve francouzské metropoli potrvá od 25. do 28. března 2018. Na výstavišti Porte de Verseilles se během 4 dnů představí na 550 vystavovatelů z celého světa. Patří mezi ně také národní a mezinárodní asociace z celé Evropy, i odborníci v oblasti franšízingu. Svou velikostí se FRANCHISE EXPO PARIS řadí mezi největší franšízové akce na světě. Podle odhadů organizátorů by výstavu mělo navštívit letos více než 35 tisíc návštěvníků.

Oficiálním a mediálním partnerem této akce je také český portál věnovaný franšízingu Franchising.cz a magazín o podnikání Vlastní firma FRANCHISING. Poradenská společnosti PROFIT system, která je vydavatelem a obou médií, se veletrhu účastní každoročně i jako vystavovatel a mezinárodní poradce. Díky tomu mohou čtenáři portálu a partneři získat zvýhodněný vstup. Bližší informace získáte také v redakci portálu Franchising.cz.

Že se účast podnikatelům na veletrhu franšíz vyplatí, ukázaly v Paříži i statistiky. Na 75 % vystavovatelů uzavřela přímo na veletrhu přímou dohodu s kandidátskými společnostmi, která vedla k vytvoření či rozvoji franšízové sítě. Organizátoři veletrhu letos avizují také uspořádání kolem 100 odborných konferencí a seminářů.

Česko bude opět zastupovat značka QuickGame

Veletrhu se zúčastní řada zemí a konceptů vůbec poprvé, patřit mezi ně bude Malta (Sanondaf), Rusko (Killfish), Nizozemsko (Fit 20, PaintBar), Lotyšsko (Nebe) a Řecko (Pink Woman). Českou republiku už podruhé zastoupí na veletrhu QucikGame. Franšízy konceptu QuickGame zprostředkovávají klientům týmové (nikoliv únikové) hry, při nichž se testuje jejich fyzická i psychická odolnost. Překonat přitom musí 11 výzev, které jsou součástí tématických jeskyní, vše je samozřejmě řízeno elektronicky.

Další stánky a značky budou v březnu v Paříži prezentovat USA, Kanadu, Itálii, Španělsko, Nizozemsko, Chorvatsko či Brazílii. Ze Spojených států jich přijede 16 (mezi nimi Experimax, Papa Johns, Skechers a Embroid Me), ze Španělska 12 (Artespanol, Paellas & Tapas, Llaollao a Refresh), z Itálie dokonce 29 (Illy Caffe, Old Wild West, Irene, Geox. Coincasa a další), a z Dánska čtyři (Bo Concept, Bang & Olufsen, Only a Vero Moda). Letos se v řadě odvětví objevují nové trendy a nové koncepty. Mezi nejdynamičtější patří maloobchodní prodej potravin a potravin, odvětví krásy, zdraví a fitness, a služby pro podniky a soukromé osoby.

Své know-how představí v Paříži také asi 60 gastronomických značek, nebudou chybět specialisté na hamburgery (Bchef, John Smith Subs, Bruegger, 231 East Street, Holly’s Diner) a bagely (Bagel Corner, Bagelstein), či mexickou kuchyni (O’Tacos a Nachos Mexican Grill). Mezi aktuální gastronomické trendy patří také takzvané "prémiové" podniky (Lucien & La Cocotte, La Côte et l’Arête) a značky podporující zdravou výživu (Jour, Dubble, Spok).


V případě jakýchkoliv dalších dotazů kontaktujte organizátory výstavy:

Elsa Anglade
Marketing & Communication Director
Phone : +33 (0)1 47 56 21 32​
elsa.anglade@reedexpo.fr