Do Madridu za novinkami

Veletrh v Madridu představí franšízové novinky a podnikatelské koncepty od oděvních a krejčovských služeb po prádelny, ekologické myčky automobilů, přírodní kosmetiku, fitness, hubnoucí programy, kuchyňský a koupelnový nábytek, stravování, módu, a další.
Úterý
10.04.2018
Na konci dubna se ve Španělsku koná výroční franšízový veletrh Expofraquicia. Představí ekonomické hotely i ekologické supermarkety.
 

Ve dnech od 19. do 21. dubna 2018 se v Madridu koná každoroční mezinárodní veletr Expofraquicia, zaměřený na franšízing. Ve španělské metropoli se představí na 500 španělských i mezinárodních franšízových systémů z více než 40 průmyslových odvětví a celkem sedmi zemí. Veletržní komplex Feria de Madrid podle odhadů přivítá kolem 15 tisíc návštěvníků.

Ve Španělsku nyní působí na 1300 franšízových systémů, z toho takřka 83 % tvoří španělské značky. Mezi ty nejznámější patří Naturhouse, který působí i v České republice. Veletrh je ideální příležitostí k setkání a seznámení se s franšízovým podnikáním. Pro zájemce o podnikání prostřednictvím franšízingu budou připravené informace o firmách, které aktuálně nabízejí licenci na franšízy.

Ekologické supermarkety, levné hotely; domovy pro seniory s vlastní metodikou, nebo on-line prádelny, to je jen pár příkladů úspěšných podnikatelských nápadů, s nimiž se budou moci návštěvníci španělského veletrhu dopodrobna seznámit. Mezi vystavovateli se objeví například značky Century 21, Re/Max, 5asec, Alcampo, Carrefour, Condis, Dia, La Despensa Express, Lizzaran, a mnohé další.

Kromě největších hráčů v jednotlivých oborech se do Madridu přijedou prezentovat také nové a inovativní franšízové koncepty, mezi které patří například zmiňované ekologické supermarkety Supersano, ekonomické hotely konceptu Grupo Alda, nebo domovy pro seniory Hoffmann World. Své perspektivní a nové franšízanty představí v Madridu například společnosti Amour des Fleurs, Hosteletienda, Hosten, Ibérica de ILUMINACION, Rodilla, Naturhouse La Tienda del Espía.

Prezentaci nových značek doplní v rámci speciálního programu Franchise School semináře a školení pro majitele franšízových sítí, franšízory i franšízanty. Veletrh organizuje IFEMA (Institución Ferial de Madrid) ve spolupráci se španělskou asociací franchisingu (Asociación Espanol de Franquicias).