Největší franšízový veletrh ve střední Evropě se blíží

Tři dny s franšízingem / Návštěvníky FRANCHISE EXPO jsou především podnikatelé a majitelé malých a středních podniků, kteří hledají franšízovou příležitost. Zájemci o franšízové licence si budou moci opět vybrat z konceptů z celé řady oborů.
Středa
19.09.2018
Ve dnech od 18. - 20.10.2018 se ve Varšavě představí na 200 úspěšných franšízových značek. Očekávaná návštěvnost 16. ročníku Franchise Expo je i letos kolem sedmi tisíc lidí.
 

Již 16. ročník největšího franšízového veletrhu ve střední a východní Evropě FRANCHISE EXPO 2018 se bude i tento rok konat na podzim v Polsku, a spojí dohromady během tří dnů skrze obchodní jednání na 200 franšízových značek a asi 7 000 zájemců o různé franšízové příležitosti. Veletrh letos proběhne ve dnech 18. - 20. října, místem konání zůstává Palác kultury a vědy ve Varšavě.

Franchise EXPO 2018 je ideálním místem pro výměnu kontaktů a setkání potenciálních obchodních partnerů. Je vynikající a jedinečnou příležitostí pro vystavovatele a prezentaci jejich franšízových konceptů. Poskytuje také možnost navázat na místě osobní kontakty s potenciálními franšízanty a franšízory, kteří chtějí rozvíjet své podnikání v Polsku i dalších evropských zemích.

Navštivte FRANCHISE EXPO ve Varšavě a setkejte se s franšízovými experty, navštivte sérii workshopů a prohlubte své znalosti ze světa podnikání a franšízových licencí a konceptů. Aktuální a definitivní seznam vystavovatelů bude zveřejněn v září 2018 na webových stránkách veletrhu http://franchiseexpo.pl/.

Mezi vystavovatele patřily v minulosti například společnost Sunkins, která provozuje v ČR franšízovou síť Svět zdraví, pro Čechy také známá značka mBank, či slovenský Mr. Kebab. Mezi těmi letošními nechybí například Expense Reduction Analysts, 5áSec, či Helen Doron English.

Pořadatelem je mezinárodní poradenská společnost PROFIT system franchise services s.r.o., která  v České republice provozuje portál Franchising.cz a je organizátorem úspěšného Veletrhu franchisingu 2017, který proběhl 15. listopadu v rámci Týdne podnikání.

Chcete se přidat a prezentovat svou značku na FRANCHISE EXPO ve Varšavě nebo chcete navštívit veletrh zdarma? 

Kontaktujte nás na redakce@franchising.cz a získejte promo kód k volnému vstupu.