Příležitost pro podnikání na Slovensku

Pod jednou střechou / Na výstavě „Podnikajte s franchisingom“ se dozvíte nejen to, jaké koncepty hledají ve vašem regionu franšízanty, ale také to, jak vlastně licenční podnikání funguje. Ti, co chtějí svůj vlastní franšízový koncept vytvořit, se pak mohou inspirovat příběhy těch, jimž se to povedlo.
Pondělí
23.07.2018
Podzim bude v Bratislavě ve znamení franšízingu. Slovenská franchisingová asociace pořádá 2. ročník výstavy „Podnikajte s franchisingom“.
 

Letošní ročník franšízové výstavy na Slovensku se uskuteční ve středu 24. října 2018 v prostorách NH Bratislava GATE ONE. Pod jednou střechou tak najdete franšízové koncepty, které aktuálně hledají na slovenském trhu franšízanty pro rozvoj svého byznysu.

Cílem této akce je dle Slovenské franchisingové asociace (SFA) spojit lidi, kteří se tématu franšízového podnikání dlouhodobě věnují, ať už jako odborníci či majitelé franšízových konceptů, s případnými zájemci o tento způsob podnikání. Výstava bude probíhat formou volné prezentace jednotlivých podnikatelských nabídek prostřednictvím propagačních stánků. Prostřednictvím zástupců jednotlivých franšízu návštěvníci získají informace nejen o domácích – slovenských sítích, ale i těch zahraničních.

Součástí akce bude i doprovodný program v podobě přednášek odborníků na slovo vzatých. Relevantní informace tak získají i ti, jež kouzlo franšízingu teprve objevují. Zejména zástupci SFA se postarají o to, aby si účastníci odnesli takové informace, díky nimž se budou moc rozhodnout, zda je podnikání pod zavedenou značkou pro ně to pravé.

Vstup na výstavu „Podnikajte s franchisingom“ je po předchozí registraci zdarma. Hlavními partnery akce jsou Česká asociace franchisingu a Slovak Business Agency. Jedním z partnerů je i poradenská společnost PROFIT system franchise services, provozovatel portálů Franchising.cz a Franchising.sk.


Šance promluvit si / Podstatnou součást výstavy tvoří prostor pro networking. Ten je totiž důležitou součástí správného podnikání. Také proto je cílem výstavy vtvořit platformu pro setkání, a hlavně komunikaci zástupců franšízových sítí se zájemci o tento byznys.