Polské Hot-Dogy míří na Slovensko i do Anglie, Česko si bude muset počkat

Středa
14.04.2010
První zahraniční prodejna bude otevřena v květnu na Slovensku a v červenci přibudou další ve Velké Británii.
 

„Psal se rok 2006, neměl jsem práci ani kapitál. Začal jsem prodávat Hot Dog a postupně jsem ho vylepšil natolik, že dnes máme po celém Polsku 40 prodejen. Z toho 34 jsou franšízy a další připravujeme i v zahraničí,“ říká Christopher Kudanowski majitel New York Hot Dog pro www.FranchisingINFO.cz

Tajemství úspěchu je poctivá práce zakletá v měkké teplé bílé housce, kvalitní kuřecí párek ohřátý ve vodě, třetí ingredienci si každý může vybrat – tradiční salát z polské produkce, zvaný švédský, naložené zelí, nebo teplou pečenou cibulku. Na dochucení pak výběr ze šesti omáček nebo jejich kombinaci – tradiční kečup, hořčici nebo majonézu, česnekovou omáčku, pikantní rajčatovou nebo naši vlastní velmi úspěšnou a zcela tajnou New Yorker. Z každé kombinace dostanete naprosto vynikající výsledek. Lidem chutná a to je celé tajemství. Navíc jde o nutričně vyvážené jídlo.

„Výhodou naší franšízy je, že nehledáme zájemce z řad bohatých podnikatelů, nepotřebujeme znalost cizích jazyků nebo univerzitu. S námi může pracovat každý, student i důchodce, důležitá je chuť a systematičnost, dodává Christopher Kudanowski. Finanční investice je kolem 90 000 Kč.

Firma za 3 roky existence vytvořila dobře fungující model a jako novinku začne nabízet pojízdné prodejny – auta, počáteční investice je o něco vyšší, návratnost velmi dobrá, různých trhů, hudebních festivalů a koupališť volajících po kvalitním občerstvení je dost i v ČR, i lidí hledajících práci. Na pořádný Hot Dog s iluzí New Yorku si tak zatím můžeme zajet do Polska nebo za pár týdnu na Slovensko.