Šarmantní Francouz otevřel již 550 provozoven v 25 zemích, již sedm jich je v ČR

Kadeřnictví Franck Provost ve Slovanském domě v Praze
Úterý
27.04.2010
Ve středu 28. dubna pomůže Nadaci Krása pomoci Taťány Kuchařové
 

Franck Provost je franšízové kadeřnictví,v Praze jsou již 4 salony tohoto jména, jeden v Karlových Varech, další dva jsou pod značkou Fabio Salsa v Táboře a Českých Budějovicích. Fabio Salsa patří do rodiny, v obchodní terminologii se používá dceřiná společnost, v tomto případě jde spíš o bratra, ale hlavně o trendové a progresivní kadeřnictví.

Salony nabízejí kompletní kadeřnické a kosmetické služby s profesionálními přípravky. Kvalita stojí samozřejmě na prvním místě. V trendech ale nezaostává: dvakrát do roka Franck Provost uvádí kolekci účesů a líčení. Průběžně proškoluje kadeřníky ve své akademii v Paříži, do franšízové sítě patří 7 000 zaměstnanců, kteří obslouží 7 mil. zákazníků ročně, ti utratí na 220 mil. eur.

To je cílová skupina, pro kterou se vyplatí tvořit nové trendy a připravit na každou sezónu novinky. Kolekce dekorativní kosmetiky Franck Provost je vytvářená podle posledních trendů přímo z Paříže. Pro každou sezonu máte možnost si vybrat z nových odstínu palety barev, které jsou v souladu s kolekcí účesů. Máte tak možnost vytvořit dokonalý look podle vaší nálady: jednoduchý a lehký na den, kouzelný a sofistikovaný na večer.

Poplatky jsou rozdělené jako u jiných franšízových projektů na vstupní, který zahrnuje koncesi franšízy, koncesi značky, know-how, asistenci při zařízení salónu, asistenci před a během otevření. V rámci měsíčních poplatků si platíte garanci územní exkluzivity, právo používat značku, technickou asistenci a stálé vzdělávání formou neomezených stáží ve školícím centru Franck Provost v Paříži. Jako bonus navíc je osobní účast Francka Provosta při otevření každého salónu.

Ve středu 28. dubna od 10:30 hod si můžete vyzkoušet služby salonu Franck Provost v pražském Slovanském domě zdarma, zaplatíte 300 Kč jako vstupné, které je určeno nadaci Taťány Kuchařové a odejdete s novým účesem dle nejnovějších trendů.

Pro více informací kontaktujte redakci FranchisingINFO.cz.