FRANCHISING – podnikatelské nápady

FRANCHISING - Podnikatelské nápady, titulní strana 1. čísla.
Pátek
21.01.2011
Právě dnes vychází 1. číslo časopisu FRANCHISING - podnikatelské nápady u našich kolegů na Ukrajině. Gratulujeme!
 

21. leden 2011 se zapíše do dějin žurnalistiky na Ukrajině. Právě v tento den spatří světlo světa úplně první číslo měsíčníku věnovaného franchisingu. Na 68 stranách se čtenáři dozvědí například o novinkách ve franchisingu na Ukrajině i celosvětově, o nových značkách, které začínají s franchisingem a o zahraničních společnostech, které se chystají vstoupit na ukrajinský či evropský trh.

„Dva roky jsme na prvním vydání časopisu intenzivně pracovali. Za tu dobu jsme evidovali enormní nárůst zájmu o franchising. Čtenáři našeho portálu Franchising.ua nás sami navedli k této myšlence,“ vysvětluje důvody vzniku magazínu Liliya Sidelnyk, ředitelka PROFIT system na Ukrajině a vydavatelka magazinu FRANCHISING - podnikatelské nápady.

Časopis vychází na křídovém papíře, v barevném provedení a vizuálně odpovídá nejmodernějším grafickým trendům. Je volně k prodeji na většině stánků s tiskovinami, v trafikách, super a hypermarketech. Je možné jej také objednat přes portál Franchising.ua.

Ukrajina se tak řadí po bok Polska, kde již magazín Wlasny Biznes FRANCHISING vychází devátým rokem. Česká republika zatím s distribucí vlastního časopisu nepočítá. „Snažíme se jít touto cestou. Tak jak se vyvine franchising a získá si stálé místo na českém trhu, přijde na řadu také časopis. Zatím pro něj vytváříme prostředí a maximálně se věnujeme tomu, aby vše potřebné bylo na portálu FranchisingINFO.cz,“ dodává Lenka Nováková, ředitelka FranchisingINFO.cz.