Franchise Expo Paris už tento měsíc

Pro inspiraci v podnikání bude na výběr z více než 450 značek z 22 zemí světa a 75 hospodářských odvětví.
Středa
02.03.2011
Největší evropský veletrh věnovaný franšízingu se bude konat 20. – 23. 3. 2011. Přihlášených je na 450 značek z 22 zemí světa.
 

Franšízing jako model podnikání prožívá v České republice renesanci. Stále více společností volí pro svůj růst a stabilitu právě franšízing. Investoři z ČR, kteří se zajímají o podnikání ve franšízingu, mají proto příležitost navštívit nejucelenější veletrh Franchise Expo Paris. Konat se bude ve dnech 20. - 23. března 2011 na výstavišti Porte de Versailles v Paříži, hala 3.

Franchise Expo Paris je veletrh nabízející nejen podnikatelské nápady ve franšízingu, ale také umožňující nahlédnout do současných mezinárodních trendů v tomto oboru. V roce 2010 byla účast o 15,14 % vyšší oproti předchozímu roku. Během čtyř dnů navštívilo výstavu na 31.000 návštěvníků. Organizátoři pro letošek vytvořili program seminářů a konferencí, které se osvědčily již před rokem na Franchise Expo 2010. Čestným hostem letošního Franchise Expo Paris je Kanada, která se bude prezentovat ve svém vlastním pavilonu.

Poradci společnosti Profit system franchise services s.r.o. se veletrhu zúčastní již čtvrtým rokem a budou o aktuálních novinkách informovat prostřednictvím portálu FranchisingINFO.cz. Letos však zcela poprvé nabízejí pomoc českým investorům: „Budeme rádi, pokud nás zájemci o veletrh kontaktují. Zcela zdarma jim poskytneme veškeré informace o nadcházející akci a zprostředkujeme veškerou pomoc na místě. Například je provedeme po stáncích vystavovatelů a poradíme v oblasti franšízingu,” upřesňuje Marek Halfar, ředitel společnosti. Kromě českého zastoupení se na Franchise Expo Paris chystají také konzultanti Profit system z Polska a Ukrajiny.

Více informací o veletrhu získáte na www.franchiseparis.com nebo v redakci.