Veletrh franchisingu v roce 2012

Veletrh Franchise Meeting Point se bude konat 2. a 3. března 2012.
Středa
09.11.2011
Veletrhy Brno připravují novou akci pod názvem Franchise Meeting Point.
 

V České republice existuje několik set tisíc ekonomicky aktivních malých a středních podnikatelů. Tato oblast tak zaměstnává kolem 2 milionů osob, což je více než 60 % ekonomicky činného obyvatelstva na českém trhu. "Většina podnikatelů ve sféře malého a středního podnikání hledá informace o možnostech a alternativách svého dalšího rozvoje, pomoc při řešení problémů, úspěšné příklady, nové myšlenky nebo nabídky a partnery pro další spolupráci. To vše chceme nabídnout právě na veletrhu Franchise Meeting Point," vyjmenovává obchodní ředitelka Monika Hrubalová.

Jedním z nejpodstatnějších nových trendů na evropském, stejně jako na českém trhu, je proces koncentrace, nebo-li vytváření nákupních a distribučních aliancí, sítí a kooperací. Kromě nich se začínají čím dál tím více uplatňovat již mnoho let vyzkoušené a osvědčené podnikatelské systémy, jako je FRANCHISING.

Jak Monika Hrubalová dále podotkla, český trh nabízí stále ještě velký prostor a dostatečnou tržní kapacitu pro nové franchisové sítě. Poptávka po franchisingu stoupá z roku na rok, protože tento způsob podnikání přináší mnoho výhod, je bezpečnější a přináší relativně vysokou rentabilitu vloženého kapitálu.

Více informací získáte na webových stránkách veletrhu www.bvv.cz/franchise-meeting-point.