Výsledky z workshopu ČAF

Workshop FRANCHISOVÉ SYSTÉMY SE PŘEDSTAVUJÍ nabídl nový způsob uspořádání formou individuálních jednání u stolů.
Pátek
01.07.2011
Česká asociace franchisingu uspořádala 22. června 2011 workshop FRANCHISOVÉ SYSTÉMY SE PŘEDSTAVUJÍ.
 

Akce se uskutečnila ve středu 22. června 2011 v pražském hotelu Novotel a proběhla v novém organizačním uspořádání formou individuálních jednání s jednotlivými franchisovými značkami. Workshopu se zúčastnilo celkem 9 franchisových systémů a k dispozici byli i zástupci advokátních kanceláří, kteří se na franchising specializují, jakož i experti na franchisové podnikání. Ve všech případech se jednalo o významné zavedené značky a špičkové odborníky na franchisu.

Na workshopu měli návštěvníci – zájemci o tento druh podnikání - možnost aktivně se seznámit s jednotlivými franchisovými koncepty, diskutovat s nimi o jejich nabídkách a vzájemných možnostech a také se informovat v otázkách práva, smluv, pravomocí, podmínek fungování franchisového partnerství nebo i na co si dát pozor při výběru franchisora.

Akce byla určena každému, kdo se zajímá o podnikání pod zavedenou značkou, ať už se jednalo o laickou nebo odbornou veřejnost, nebo i malé podnikatele, kteří již působí ve svých firmách a přemýšlí buď o změně, nebo o rozšíření svých podnikatelských aktivit.