Třetí číslo na pultech obchodů

Třetí číslo magazínu Vlastní firma FRANCHISING lze od 1. října objednat online ve vydavatelství na portálu Franchisinginfo.cz. K dostání jsou jak jednotlivé výtisky, tak i předplatné. Časopis je také možné si pořídit v síti maloobchodních prodejen Relay, Inmedio, M-Trafik a Peal.
Pondělí
01.10.2012
Od 1. října najdete na novinových stáncích třetí číslo magazínu Vlastní firma FRANCHISING.
 

Ve třetím čísle časopisu najdete velký rozhovor s podnikatelkou Lindou Vavříkovou, zakladatelkou společnosti Allegria, první firmy prodávající zážitky na českém trhu. Dále vám mimo jiné poradíme, jak správně odhadnout čas vhodný pro založení firmy. Přineseme vám informace o problematice insolvenčního řízení, dozvíte se také něco o oblasti zvané „koučink“ nebo vás seznámíme s historií značky Google.

Objednejte si předplatné on-line

Nejjednodušší způsob, jak se přihlásit k předplatnému on-line, je jeho objednání na stránce franchisinginfo.cz/vydavatelstvi. Platby lze provést převodem z účtu z jakékoli banky.

Objednávka předplatného ze zahraničí

Předplatné magazínu Vlastní firma FRANCHISING je možné si objednat i ze zahraničí. Předplatitel v tomto případě hradí náklady vzniklé v souvislosti s odesláním zásilky do zahraničí. Pro předplatitele ze Slovenska je poštovné a balné zdarma. V případě zájmu si objednejte časopis on-line na franchisinginfo.cz/vydavatelstvi.